Öğrenme Garantili WordPress ve WooCommerce eğitimleri ile kariyerinize yön verin

Kendi web sitenizi oluşturmaya hazır mısınız?

Eğitim Hakkında

Web tasarım ve yönetimi konusunda uzman bir eğitmen olarak, size ve WordPress ile yeni tanışanlar için harika bir fırsat sunuyorum: WP Servis üzerinde verdiğim “WordPress Eğitimi“! Bu eğitim, WordPress’i kullanarak bir web sitesi oluşturmanın ve yönetmenin temel işlemlerini öğrenmenizi sağlayacak. Eğitim boyunca, adım adım talimatlar eşliğinde web sitenizi kendiniz oluşturacaksınız.

Bu eğitim yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duymaz. Eğitim boyunca, WordPress yükleme ve yapılandırma, temalar ve eklentiler kurma, içerik oluşturma, SEO ve güvenlik gibi konuları ele alacağız. Eğitim sonunda, oluşturduğunuz web sitesini dünyaya açacaksınız ve özel bir sertifika alacaksınız.

Eğitiminiz boyunca sizle birebir iletişimde olacağım, sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz olursa anında yanıt vereceğim. Eğitimde elde edeceğiniz bilgiler sayesinde, kendinizi web tasarım ve yönetimi alanında bir adım öne çıkarabileceksiniz.

Devamını okuyun İçeriği daraltın

Eğitmen Hakkında

1983 yılında Sakarya’da doğmuştur ve halen yaşamına burada devam etmektedir. WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

10 yıldan fazla süredir WordPress ve dijital pazarlama deneyimleri ile birlikte bir çok markanın markalaşma süreçlerinde ve digital dünyadaki vitrinlerini kurmalarında baş rolleri üstlenmiştir.

Üstlenmiş olduğu bu sorumluluk onun için çok değerli olmasının yanında onun en büyük gurur kaynağı olmuştur. Markalara değer katarken bilgilerini, tecrübelerini, yıllarca gece gündüz çalışarak edindiği farklı yolları, araştırmalarını sizlerle de paylaşarak çoğaltma amacındadır. Bunları eğitim videoları haline getirerek Youtube’da 500.000+ izlenme oranını yakalamıştır.

Genç bir girişimci olarak, genç girişimcileri, markaları, web tasarım sektöründe çalışan meraklı, kendini geliştirme arzusuna sahip kişileri sonuna kadar desteklemeye ve hayatımızda artık çok önemli bir rol oynayan zaman kavramını daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefleyerek hızlı çözüm üretmelerine katkıda bulunmaya çalışmak onun misyonun haline gelmiştir.

Hâlâ öğrenmeye, kendini geliştirmeye, araştırmaya ve çalışmaya devam etmekte ve bu kadar hızlı değişen digital pazarda yerini korumaya olabildiğince büyük çabalarla devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini çalışmalarında her zaman ilk sıraya alır, insana değer verir. İnsan odaklı çalışarak, mekanikleşmemeye, empati yaparak sorunlarını çözmeye gayret eder ve 7/24 ulaşılabilir olarak onları yalnız bırakmamaya çalışır. Bu ilişki müşterilerini oldukça memnun eder ve kendilerini güvende hissettiklerini bilir.

Şimdi de aynı zamanda eğitimler veriyor, markalara danışmanlık çözümleri sağlıyor ve en büyük keyifle yaptığı web tasarım hizmetini dünyanın dört bir yanından aldığım taleplerle tüm hızıyla değer katarak devam etmektedir.

Devamını okuyun İçeriği daraltın
Halim KILIÇ
Halim KILIÇ WordPress Destek Uzmanı

Sorularınız mı var?
Sıkça sorulan sorulara göz atın

Eğitimler online mı yoksa offline mı?
Hazırlamış olduğum eğitimler yüz yüze değil offline olarak gerçekleşmektedir. Bu sayede dilediğiniz zaman websitem üzerinden eğitimlerin tekrarlarını izleyebilir, ileri / geri alarak takıldığınız yerlerin üzerinden geçebilirsiniz.
Eğitimler öğrenme garantili mi?
Bugüne kadarki bilgi ve becerilerimi sizlerle bu video serilerinde paylaştım. Eğer her bir adımı düzgünce uygular ve sürekli tekrar yaparsanız, bu eğitimlerden olabildiğince verim alırsınız. Ben bir eğitmen olarak tüm tecrübelerimi sizlerle paylaştım. Öğrenme garantisinin temelinde sizler varsınız.
Eğitimler kimler için uygundur?
Eğitimler, kendi kurumsal yada e-ticaret sitelerini oluşturmak isteyen ve WordPress ile yeni tanışan her kullanıcı için uygundur. Eğer WordPress site yaparak gelir elde etmek istiyorsanız bu eğitimlerden olabildiğince faydalanabilirsiniz.
Eğitimler kimler için uygun değildir?
Eğitimler WordPress hakkında yeterince bilgisi olan kullanıcılar için uygun değildir. Bu eğitim serilerinde tema / eklenti yapımı değil, hazır tema ve eklentiler ile kurulumlar anlatılmaktadır.
Eğitimler ne kadar sürede tamamlanır?
Eğitimler offline oldukları için siz ne kadar sürede tamamlarsanız o kadar sürede tamamlanmış olur.
İndirim kodunuz var mı?
Tüm eğitim setleri %80’e yakın indirimli olarak satışa sunulmuştur. Bu yüzden herhangi bir indirim koduna ihtiyacınız yoktur.
Eğitimleri ne kadar süre izleyebilirim?
Eğitimleri izlemenizde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğin zaman mobil cihazlarınızdan yada PC ve tabletlerinizden hesabınıza giriş yaparak eğitimleri izleyebilirsiniz.
Eğitim sonunda sertifika veriyor musunuz?

Evet eğitim sonunda sizler için hazırladığımız özel bir katılım sertifikası alacaksınız. Bunun için iletişim sayfasından bize ulaşmanız yeterli.

Sizinle rahatça iletişime geçebilecek miyim?
Tabiki, eğitimler konusunda yada projelerinizde takıldığınız her adımda bana dilediğiniz zaman WhatsApp destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.
Memnun kalmazsam iade alabiliyor muyum?
Müşteri satın almış olduğu asenkron ders (video,sunum,doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Müşteri bu 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz. Asenkron ders (video,sunum,doküman) içeriğinin görüntülenip görüntülenmediği satıcı tarafından tespit edilmektedir, müşteri bu durumu peşinen kabul eder. İçeriği görüntüleyen müşteri gerekli kullanımı sağlamış olur. Müşteri satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden cayma hakkını kullanamaz.

Eğitimlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Hazırladığımız WordPress eğitimleri öğrenme garantilirdir. Buna rağmen takıldığınız yerler olursa, mutlaka iletişim formundan bize ulaşarak sorularınızı yöneltiniz.

fab    Kişisel verileriniz, gizlilik politikası kapsamında işlenmektedir. "Mesajı gönderin" butonuna basarak ilgili şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.