En iyi 10 WooCommerce Fatura Eklentisi

WooCommerce fatura eklentisi listemizde en profesyonel ve en zengin özelliklere sahip faturalandırma eklentilerinden bahsediyor olacağız. WooCommerce için geliştirilen fature eklentileri sıradan basit eklentilerin dışında daha fonksiyonel eklentilerdir ve bazı modifikasyonlar gerekebilir. Bu listede yer alan eklentiler sayesinde sitenizden satışını yaptığınız ürünlerin siparişlerine ait PDF dosyası halinde online faturalar oluşturmanız mümkün.

Eklentilerin bazı özelliklerine göz atmak gerekirse;

  • Fatura tasarımları özelleştirilebilir
  • Her yeni sipariş için faturalar otomatik olarak oluşturulur
  • WooCommerce ile tam entegre çalışır
  • Fatura PDF belgeleri standart WooCommerce e-postalarına eklenir
  • Mağazanızda kullanılan para birimini ve diğer ayarları tespit eder

Genel olarak ücretli eklentileri çok fazla tanıtmak istemiyorum. Bunun nedeni döviz kurundan kaynaklanan yüksek ücretler ve e-ticarete yeni giriş yapmış insanlara daha fazla ücretsiz eklenti tanıtarak işletmelerine katkı sağlamak istiyorum. Fakat bazı durumlarda ek özelliklere ihtiyaç duyduğunuzda bu ücretli eklentilere de kesinlikle ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple listede yer alan bazı WooCommerce fatura eklentisi ücretli olacaktır.

10 Profesyonel WooCommerce Fatura Eklentisi

Aşağıdaki listede birbirinden farklı 10 ücretli ve ücretsiz WooCommerce fatura eklentisi yer almaktadır. Intense yazılım tarafından geliştirilen eklenti haricindeki 9 eklenti İngilizce olarak gelmektedir ve Türkçeleştirme yapmanız gerekebilir.

Daha önce “WooCommerce nasıl Türkçeleştirilir” adlı bir makale hazırlamıştım. O yazıda yer alan Loco Translate eklentisini kullanarak fatura eklentilerinizi Türkçe yapabilirsiniz.

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips – Ücretsiz İndir

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

Bu eklenti müşterilerinize gönderilen sipariş onayı e-postasına otomatik olarak bir PDF faturası eklemektedir. Farsayılan olarak gelen şablonlar vardır, fakat kendinizde fatura tasarımlarını oluşturabilirsiniz. Eklenti ücretsiz olarak sunulur ve dilerseniz ücretli versiyona yükseltebilirsiniz.

WooCommerce PDF Invoices – ÜCRETSİZ İNDİR

WooCommerce PDF Invoices

Bu WooCommerce eklentisi, PDF faturaları ve PDF paketleme makbuzları oluşturur, bunları seçtiğiniz WooCommerce e-posta türlerine ekler ve müşterilerinizin Dropbox, Google Drive, OneDrive veya Egnyte’ye faturalar gönderir. Eklenti 0 ücretsiz olarak sunulur ve dilerseniz premium versiyon için satın alma yapabilirsiniz.

WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips & Shipping Labels (Woo Invoice) – ÜCRETSİZ İNDİR

WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips & Shipping Labels (Woo Invoice)

WooCommerce PDF Invoices eklentisi, sevk irsaliyesi ve özel fatura, oluşturmanıza olanak sağlar. Farklı tasarım seçenekleri mevcuttur. Bu eklenti ile otomatik olarak fatura oluşturma ve yazdırma sürecini verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu WooCommerce pdf fatura uzantısı, toplu fatura ve sevk irsaliyesi indirme, logo yeniden boyutlandırma gibi birçok özellik içerir. Eklenti ücretsizdir.

WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels – ÜCRETSİZ İNDİR

WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels

Uluslararası satış yaptığınızda, birçok ülkede bir fatura dahil etmek standart bir gerekliliktir. Fatura, şirketinizin adı ve adresi, müşterinizin fatura adresi gibi gerekli tüm sipariş ayrıntılarını ve vergiler ve toplamlar dahil tüm sipariş kalemlerinin bir listesini içermelidir. Bu eklenti ile tüm bu özellikleri kullanmanız mümkün. Eklenti ücretsiz olarak sunulur ve ek özellikler için premium versiyon gerekebilir.

WooCommerce PDF Invoices Pro – $19’a İNDİR

WooCommerce PDF Invoices Pro

WooCommerce PDF Invoices Pro , mağazanıza gönderilen sipariş onayı e-postasına otomatik olarak PDF Faturayı ekleyerek WooCommerce mağazası için Fatura oluşturma ve yazdırma sürecini kolayca yönetmenizi sağlayan bir uzantıdır. Eklentinin fiyatı $19’dır ve maalesef ücretsiz versiyonu yoktur.

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips – $19’a İNDİR

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips WooCommerce fatura eklentisi

WooCommerce PDF Fatura eklentisi, sizin ve müşterilerinizin faturalama sorunu otomatik olarak çözmenize yardımcı olur. Birkaç tıklamayla kullanıcılarınız, sipariş e-postalarına, teşekkür sayfası ve sipariş ayrıntılarına eklenmiş fatura PDF’lerini otomatik olarak alır. Eklenti weLaunch tarafından üretilmiştir ve mevcut fiyat $19’dır.

WooCommerce PDF Invoice – $49’a İNDİR

WooCommerce fatura eklentisi

WooCommerce PDF Invoice , premium destekle birlikte gelen en profesyonel ve zengin özelliklere sahip faturalandırma WooCommerce modülüdür. Ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere bu fatura uygulaması ihtiyacınız olan tüm fatura alanlarını hizmetinize sunar. Eklenti ücreti $49’dır.

WooCommerce Fatura Yazdırma Modülü – 500 TL’ye İNDİR

WooCommerce fatura eklentisi

Yerli bir firma olan Intense yazılım tarafından geliştirilen harika bir faturalama uygulamasıdır. 0 Türkçe olarak sunulur ve tüm alanları rahatlıkla düzenlemenize olanak sağlar. Eklenti ücreti 500 TL’dir. Eklentinin başlıca özellikleri;

  • WooCommerce için toplu fatura ve irsaliye yazdırmayı sağlar.
  • Tek sayfada birden fazla nüsha ile fatura yazdırabilirsiniz.
  • Detaylar ve ekran görüntüleri ürün açıklamalarında yer almaktadır.
  • Lisansın çalışabilmesi için sunucunuzda ioncube loader aktif olmalıdır.

PDF Invoices – $79’a İNDİR

PDF Invoices WooCommerce fatura eklentisi

PDF Invoices eklentisi WooCommerce tarafından geliştirilen bir eklentidir. Resmi siteden yayınlanmış olması size artı olarak özellikler sunacaktır, zira bu eklenti WooCommerce ile tam uyumlu olarak çalışır. Eklenti ücreti Türkiye şartlarına göre biraz pahalı olsada, sunduğu özellikler sizi tatmin edecektir.

WooCommerce PDF Invoices – $130’a İNDİR

WooCommerce fatura eklentisi

Faturanıza işinize uygun görünümü ve hissi verin. Rengi değiştirin, şirket logonuzu, şirket ayrıntılarını, çoklu PDF’leri ve daha fazlasını ekleyin. Faturanızda neyin görüneceğini özelleştirin ve müşterilerinizin veya kendinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirin. Eklenti yüksek ücretlidir ($130) ve diğer eklentiler ile neredeyse aynı özellikleri sunar. O yüzden satın almadan önce mutlaka karşılaştırma yapın.

WooCommerce fatura eklentisi koleksiyonu şimdilik bu kadar. Daha sonra bu içeriğe tekrar ulaşmak isteyebilirsiniz, o yüzden mutlaka bu içeriği sosyal medya profillerinizde paylaşın. Uygulamalar hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından bana iletin. Ayrıca Youtube kanalımda bu eklentiler hakkında da videolar paylaşacağım. Kanalıma abone olarak bana destek olabilirsiniz.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir