WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin

WordPress Kurumsal Paket

WordPress kurumsal paket, sizin için hazırladığımız en donanımlı hizmet paketidir. Bu servise dahil olduğunuz zaman 100% Türkçe WordPress alt yapı ile hazırlanmış bir internet sitesine, sosyal medya optimizasyon paketine ve kurumsal kimlik tasarımlarına sahip olacaksınız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada yerinizi almak artık çok kolay! WordPress kurulum paketleri ile birlikte hizmete sunduğumuz “sosyal medya yönetimi” sayesinde sosyal medyada görünürlülüğünüz artacak.

Kısa Sürede Tesliman

Kurumsal Paket teslim süresi ortalama 7-10 iş günü sürmektedir. Verilen bu oranlar sizlerin bizlere temin ettiği materyaller ile orantılıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

WP içerik yönetim sistemin en büyük avantajı arama motorlarına dost alt yapısıdır. Bu pakette dünyanın en çok tercih edilen SEO eklentilerinin kurulum ve optimizasyonunu yapıyoruz!

Kurumsal Kimlik Tasarımı

WordPress Kurulum Paketi ile birlikte firmanızın ihtiyacı olan tüm grafik materyallerini de elde edebilirsiniz. Yazının devamını okuyunuz.

Detaylı Raporlama

Vermiş olduğumuz hizmetin ardından sizlere detaylı bir rapor sunuyoruz. Bu rapor yapılan tüm işlemlerin açıklamaları ve tüm hesapların kullanıcı adı ve şifrelerini kapsamaktadır.

1 Yıllık Destek Paketi

WordPress kurumsal paket dahilinde sitenizin tüm güncellemeleri yapılacaktır ve WP Servis yardım ekibi 1 yıl boyunca hizmetinizde olacaktır.

En Detaylı WordPress Kurulumu

WPServis kurumsal kurulum paketinde, sizler için muhteşem bir paket hazırladık. Bu paket ile birlikte sitenize en güncel ve en popüler WordPress eklentilerini ve dünyanın en çok satan WordPress temalarını hizmetinize sunuyoruz.

Türkçe WordPress Kurulumu

Dünyanın en çok sevilen ve tercih edilen içerik yönetimin sistemi olan WordPress'in 100% Türkçe olarak kurulumunun yapılması.

WordPress SEO Eklenti Kurulumu

Seçeceğiniz pakete göre en çok tercih edilen WordPress arama motoru optimizasyon (SEO) eklentisinin kurulumu ve sitenizin SEO ya uygun olarak ayarlanması.

WordPress E-Bülten Abonelik Sistemi

Müşterilerinizin e-posta adreslerini kaydederek onlara her hafta yada her ay e-bülten gönderebilmeniz için Mailchimp e-bülten giriş formunun sitenize entegre edilmesi.

WordPress Database & Backup Eklentisi

Sitenizin saldırılara karşı güvenliğini sağlayabilmek için database ayarlarınızın yapılması ve günlük / haftalık / aylık sitenizin yedeğinin alınması.

Türkçe WordPress Tema Kurulumu

Market alanında paylaştığımız tasarımlardan veya ThemeForest firmasından beğendiğiniz herhangi bir temanın kurulumu ve Türkçeleştirilmesi.

WordPress Form Eklentisi

E-posta adresinize entegre edilmiş iletişim formunun kurulumu ve paket içeriğinize göre müşteri talep formlarınızın hazırlanması.

WooCommerce E-Ticaret Eklentisi

WooCommerce, web sitenizde ürün satabilmenize olanak sağlayan bir WP eklentisidir. Eklenti ile birlikte gelen tüm ayarlarınızın yapılıp ve ödeme modülleri entegre edilmesi.

WordPress Sosyal Medya Eklentisi

Web sitenizde paylaştığınız yazılarınızın / ürünlerinizin ziyaretçiler tarafından rahatlıkla sosyal medya da paylaşılabilmesi için eklentilerin kurulması.

WordPress Slideshow Eklentisi

Web sitenizde ön plana çıkarmak istediğiniz ürün / makale / sayfalar için ana sayfanıza entegre slideshow oluşturmanız için eklentilerin kurulumu.

WordPress Sayfa Oluşturucu Eklenti

WordPress page builder (sayfa oluşturucu) eklentileri sayesinde sınırsız sayfa oluşturmanıza olanak sağlayacak eklentilerin kurulumu.

WordPress Galeri Eklentisi

Ürünlerinizi / fotoğraflarınızı rahatlıkla paylaşabilmeniz için galeri sayfalarının oluşturulması ve lightbox efekt eklentilerinin entegre edilmesi.

Ve daha bir çok özellik!

Bu alanda sıraladığımız özellikler sizlere sunacağımız hizmetlerden sadece bir kaçıdır. WordPress kurumsal kurulum paketi ile daha fazlası sizleri beklemekte.

80

WordPress Tema

120

Biten Proje

221

Mutlu Müşteri

1912

Soruya Cevap

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin WP Servis için neler düşündüğünü bilmek bizim için çok önemli. Sizlerde aşağıda listelenen dostlarımız arasına katılmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Gulsima Çağıl
Butik Sahibi

"4 yıldır Instagram üzerinden yürüttüğüm çalışmalarımı WP Servis sayesinde artık şahsi internet sitem üzerinden de yürütebilmekteyim! Herşey için çok teşekkürler WP Servis!

Filiz ÖZER
Butik Sahibi

"Uzun zamandır bir websitesinin hayalini kuruyordum. Uygun maliyetle muhteşem bir internet sitesine sahip oldum, hemde aradığım her özellik içinde! Ne diyebilirim ki, çok teşekkürler.

Banu TOR
Butik Sahibi

"WP Servis firmasından daha öncede bir site tasarım hizmeti satın almıştık. Yeni sitemizde de yine sizinle çalışmaktan mutluluk duyduk. Çalışmalarınız gerçekten çok hızlı ve arama motoru dostu. Özellikle iş bitiminden sonra sunulan rapor bir harika."

Ender ER
Veteriner Hekim

"WordPress sisteminin bu kadar profesyonel ve bu kadar kullanıcı dostu olduğunu bilseydim, sizlerle çok daha önce iletişim kurardım. WordPress ve WP Servis ten çok memnun kaldık. Ayrıca kurumsal kimlik çalışması bir harika ellerinize sağlık."

Nurullah ÖKTEM
İngilizce Öğretmeni

"WPServis.com işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz."

Nilüfer KORKMAZ
Butik Sahibi

" WP Servis'ten website paketi kurulum paketi satın aldım. 1 hafta gibi kısa bir sürede sitemi bitirip teslim ettiler. Muhteşem bir hizmet ve destek sundular. Teşekkürler WPServis! "