WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin
 

PSD’den HTML’e

WP Servis ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için PSD'den HTML'e aktarım hizmeti sunuyoruz. Firmanıza ait bir tasarımınız varsa onu sizler için HTML arayüzüne aktarabilirz.

Başlıca Yeteneklerimiz

Eğer Photoshop'tan HTML'e aktarılacak projeleriniz varsa doğru yerdesiniz. WP Servis tasarım ekibi sizler için Photoshop dosyalarınızı Bootstrap framework ile HTML arayüzüne aktarıyor. Detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın.

HTML CSS 0
JavaScript 0
Bootstrap Framework 0
Responsive Tasarım 0
Bootstrap Framework

Bootstrap dünyanın en çok tercih edilen açık kaynak kodlu, web sayfaları veya uygulamaları geliştirmek için kullanılabilecek araçlar bütünü ve önyüz çatısıdır.

Responsive Tasarım

Çalışmalarımızda Bootstrap kullanmamızın en önemli neden mobil cihazlara uyumlu olmasıdır. Hazırlamış olduğumuz arayüzler %100 mobil uyumludur.

Temiz Kod Yapısı

Hazırlayacağımız arayüzler web geliştiricilere yardımcı olacak şekilde kodlanmaktadır. Her satırı büyük bir titizlikle yazıyor ve her satırda yorum etiketi kullanıyoruz.

Sınırsız Renk Seçeneği

Elinizdeki PSD'ler tek renk üzerine olabilir, üzülmeyin! Hazırladığımız kod yapısı ile sadece tek tık ile sınırsız renk seçeneği elde edebilirsiniz.

Ücretli Slideshow Eklentileri

Dünyanın en çok tercih edilen slideshow eklentileri Revolution Slider, Layer Slider vb HTML şablonlarınıza entegre ediyoruz, hemde %100 ücretsiz!

Süre Garantisi

WP Servis olarak siz müşterilerimiz ile anlaşmış olduğumuz süre içerisinde projeleri bitmiş bir şekilde teslim etmek bizim önceliğimizdir.

12000

Satır Kod Yazdık

50

Proje Tamamladık

90

Mutlu Müşterimiz Oldu

Ücretsiz Teklif Alın

Lütfen bize istediğiniz PSD'den HTML'e aktarılacak dosya hakkında daha fazla detay verin size özel teklif verelim. Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun.

PSD’den HTML’e hizmet paketini satın almak yada daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize mesajınızı gönderin!