WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin

İşletmenizi internette görünür hale getirin!

WP Servis ile sosyal medyada yerinizi almak artık çok kolay! WordPress kurumsal paket ile birlikte hizmete sunduğumuz sosyal medya yönetimi sayesinde sosyal medyada görünürlülüğünüz artacak. Sosyal medya profillerinizin ve firma sayfalarınızın arama motorlarına en uygun yapıyı kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medyanın Faydaları

İşletmeler için de doğru hedef kitleye, doğru mesajı ucuz ve kaliteli bir yolla sunmak sosyal medya ile artık çok kolay. WP Servis olarak firmanıza ait e-posta adreslerinize entegre edilmek üzere açılan sosyal medya profilleriniz sayesinde, müşterilerinize daha hızlı çözümler sunabilecek, kampanyalarınız ve promosyonlarınız hakkında detaylı bilgiler verebileceksiniz.

Sosyal Medya Paylaşım

İnternet sitenizin hazırlanmasından sonra tüm içeriklerinizi arama motorlarına uygun bir şekilde Facebook, Twitter, Google Plus, Pinterest vb. profilleriniz de paylaşımlarını gerçekleştiriyoruz. Eğer dilerseniz sitenizin sosyal medya paylaşım işlerini uzun zamanlı olarak biz üstlenebiliriz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal Medya Sayfa Tasarımları

WP Servis grafik tasarım ekibinin, firmalarınız ve internet siteleriniz için hazırladığı Facebook zaman tüneli kapak ve profil resimleri, Twitter arka plan tasarımları, Google Plus sayfa düzenlemelerinin yapılmasının ardından, muhteşem bir prestije sahibi olacaksınız.

Takipçilerinizi arttırın!

Eğer yeni bir işletme iseniz ve sosyal medya profillerinizde takipçiniz yoksa üzülmeyin! WP Servis sosyal medya servisi sayesinde 10.000 lerce takipçi elde etmeniz mümkün. Opsiyonel olarak hazırlanan bu paket ile birlikte sosyal medya profilleriniz için örneğin; Twitter, Facebook, Instagram vb. takipçi satın alabilir, ve işletmenizin prestijini kat ve kat arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya hizmet paketini satın almak yada daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize mesajınızı gönderin!