WooCommerce Danışmanlık Hizmeti

“E-ticaret danışmanlık hizmeti ile sizlere WooCommerce siteleriniz için profesyonel destek sunuyoruz. Uzun yılların deneyimi ve e-ticaret alanında uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Güvenli ve etkili bir e-ticaret deneyimi için bize güvenebilirsiniz.

Danışmanlık verdiğimiz diğer tüm e-ticaret platformlarına göz atın

woocommerce
etsy-logo
trendyol-logo
n11-logo
hepsiburada-logo

WooCommerce için ihtiyacınız olan tüm destek

WooCommerce e-ticaret sitenizdeki ürünlerin düzenlemesi, yeni kategorilerin oluşturulması, kargo ve pazaryeri entegrasyonlarına kadar aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm destek burada.

Online satışlarınızı arttıracak e-ticaret çözümleri

İçerik Desteği

WooCommerce ürünlerinizi, kategorilerinizi, blog ve sayfalarınızı sizler için deneyimli içerik ekibimiz hazırlayarak web sitenize girişini sağlıyor.

Teknik Destek

E-ticaret sitenizde oluşabilecek tüm sorunların çözümü için deneyimli WordPress ve WooCommerce destek uzmanlarımız sizlere yardımcı oluyor.

Dijital Pazarlama

Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube gibi sosyal medya platformlarına sitenizi entegre ediyor, reklam ve kampanyalarınızı sizler için yönetiyoruz. 

Bu hizmetlere ek olarak Trendyol mağazanızı yönetebilir, Ticimax'ten satın aldığınız web sitelerine destek olabiliriz.

E-ticaret danışmanlık verdiğimiz referanslarımıza göz atın

Sorularınız mı var?
Sıkça sorulan sorulara göz atın

E-ticaret danışmanlık hizmeti nedir?

E-ticaret danışmanlık hizmeti, bir şirketin e-ticaret faaliyetlerini optimize etmek, geliştirmek veya başlatmak için bir danışman tarafından sağlanan hizmettir. Bu hizmetler arasında, e-ticaret iş modeli tasarlama, e-ticaret platformu seçimi, ödeme ve teslimat seçenekleri, müşteri hizmetleri ve ürün yönetimi gibi konular yer alabilir. Danışmanlık hizmeti alan şirket, e-ticaret faaliyetlerinde daha yüksek karlılık, daha yüksek müşteri memnuniyeti ve daha yüksek pazar payı elde etmeyi amaçlayabilir.

WooCommerce danışmanlık hizmeti neleri kapsar?

WooCommerce danışmanlık hizmeti, ürün ekleme, içerik geliştirme, teknik destek ve WordPress hatalarının giderilmesi ve kampanyalarınızın koordine edilmesini kapsar. Ayrıca 3. parti WordPress eklentilerinin entegrasyonlarının yapılmasınıda kapsamaktadır. Tema değişikliği ve alınacak herhangi bir hizmet yada eklentinin satın alınması tarafınıza aittir.  

Diğer e-ticaret platformları için danışmanlık veriyor musunuz?

Evet diğer e-ticaret sistemleri içinde destek hizmeti sağlamaktayız. Şu anda WooCommerce haricinde sadece Ticimax e-ticaret platformu için destek sunuyoruz. Bu firma hakkında ihtiyacınız olan tüm süreçleri sizler için koordine edebilir ve sitenizi satışa hazır hale getirebiliriz.

Trendyol için ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?

Trendyol danışmanlık hizmeti, mağaza açılışınız, ürünlerinizin Trendyol’a aktarılması / eklenmesi ve mağaza görsellerinizin hazırlanmasını kapsar. Ayrıca reklam ve kampanyalarınızı sizler için yönetiyoruz.

Ödeme planı hakkında bilgi verir misiniz?

WooCommerce danışmanlık hizmetlerinin tamamı aylık danışmanlık olarak ücretlendirilmektedir. Bazı kampanya dönemlerimizde senelik indirimlerle 1 yıl boyunca danışmanlık alabilirsiniz. Bu tür indirimler için bizi sosyal medya profillerimizden takip edebilirsiniz.

Danışmanlık süresi ne kadardır ve istediğimiz zaman bırakabilir miyiz?

Danışmanlık süreleri en az 1 ay olarak yapılmaktadır. Eğer tek seferlik bir hizmete ihtiyacınız varsa, WooCommerce destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman danışmanlık hizmeti bırakabilirsiniz. Yıllık alımlarda kullanılan süreç ücretten düşerek tarafınıza iade edilecektir.

Ücretsiz teklif formunu kullanarak WooCommerce danışmanlık hizmeti hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WordPress kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız? Bir WordPress uzmanından destek alın.

fab    Kişisel verileriniz, gizlilik politikası kapsamında işlenmektedir. "Mesajı gönderin" butonuna basarak ilgili şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.