WooCommerce Kullanıcıları ve Siparişleri Dışa Aktarma Eklentisi

WooCommerce kullanıcılarınızı, siparişleri ve kupon kodlarını dışa aktararak yedek almak yada dosyalarda değişiklik yapmak isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda e-ticaret sitenizin bilgilerini dışa aktarmanız gerekebilir. E-ticaret sitenizdeki müşteri bilgileri, sipariş kayıtlarını dosyalamak vb. her zaman işinize yarayacaktır. Size önereceğimiz eklenti ile artık bunu yapmak çok daha kolay.

YITH WooCommerce Quick Export eklentisi ihtiyacınız olan tüm bilgileri (müşteriler, siparişler, kuponlar, hediye kartları vb.) basit ve hızlı bir şekilde bir CSV dosyasına aktarır. Bu eklenti ile sitedeki tüm bilgileri aktarabilir yada sadece ihtiyacınız olan bilgileri filtreleyerek bir CSV dosyası haline getirebilirsiniz. Siparişlerin, belirli bir zaman aralığı verilerini dışa aktarabilir veya otomatik ve tekrarlayan bir dışa aktarma planlayabilirsiniz. Eklentinin sağladığı bir diğer avantaj ise, Dropbox’ta otomatik yedekleme yapmanızı sağlamasıdır. Yani bilgisayarınızda herhangi bir sorun çıkması durumunda bilgileriniz Dropbox’ta güvenli bir şekilde saklanır.

WooCommerce Kullanıcıları ve Siparişleri Dışa Aktarma Eklentisi

CSV Dosyası Nedir?

CSV dosyası, büyük miktarda bilgiyi yönetmek için mükemmel bir araçtır: hemen hemen her uygulama tarafından kolayca incelenebilir ve okunabilir.

Öne Çıkan Özellikler

Dosyaların kaydedildiği dizini yada ad yapısını özelleştirebilirsiniz (mevcut kısa kodları kullanabilirsiniz).

Dropbox hesabında otomatik kaydetme işlemi gerçekleşir.

Seçilen bilgiler yada hepsi anında dışa aktarılır dilerseniz spesifik bir zaman aralığındaki bilgileri dışa aktarabilirsiniz.

Belirli bir zaman aralığında (günlük, haftalık, aylık) otomatik dışa aktarım planlayabilirsiniz

Daha önceden dışa aktardığınız dosyaları inceleyebilirsiniz.

WPML uyumu olan YITH WooCommerce Quick Export‘u Türkçe’ye çevirebilir ve profesyonel bir destek almadan kolayca dosyalarınızı dışa aktarabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir