WooCommerce Kurulum Hizmeti

E-ticarete yeni başlayanlar için en ideal alt yapı olan WooCommerce ile websitenizi hazırlayalım. Hemen satışa başlayarak işletmenizi e-ticarete taşıyın.

Neden WooCommerce?

WooCommerce, WordPress için bir e-ticaret eklentisidir. WooCommerce, kullanımı kolay ve esnek bir arayüze sahiptir ve birçok özellik içerir, örneğin: ürün yönetimi, sipariş yönetimi, raporlama ve analitikler, ödeme ve teslimat seçenekleri, ve daha birçok şey.

 

Neden WP Servis?

WP Servis, yaklaşık 10 yıldır tamamlamış olduğu yüzlerce WordPress alt yapılı web site ile Türkiye’nin en çok tercih edilen web tasarım ajanslarından birisidir. 

WP Servis olarak, WooCommerce kurulum hizmeti verirken, müşterilerimize en yüksek kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

WooCommerce Kurulum Ücretleri

Aşağıda yer alan WooCommerce e-ticaret paketlerinden işletmenize en uygun olanını seçiniz. Eğer bu paketlerden herhangi biri isteklerinizi karşılamıyorsa, tüm detayları görüşmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç

Gelişmiş

Üst Düzey

Sorularınız mı var?
Sıkça sorulan sorulara göz atın

Pazaryeri entegrasyonları nelerdir ve hangi pakete dahil?

Pazaryeri entegrasyonları şu anda Trendyol, HepsiBurada ve n11’dir. Gelişmiş ve Üst Düzey paketlerde 1 er adet pazaryeri entegrasyonu vardır. 3 pazaryerini de satın almak isterseniz lütfen iletişim formu aracılığı ile bizlere ulaşınız.

Premium kargo eklentisi ve ücretsiz arasındaki fark nedir?

Ücretsiz kargo entegrasyonunda sipariş alanından kargo takip kodunuzu manuel olarak girersiniz. Premium uygulamada ise tüm sistem otomatik olarak işlemektedir. Yani kargo barkod kodlarınızı direk sipariş içerisinden oluşturabilirsiniz. Her iki sistemde de müşteriye e-posta ile sipariş takip bağlantısı gönderilmektedir.

Tema ücreti pakete dahil mi?

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest firmasından beğendiğiniz herhangi bir WooCommerce temasının 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: başlangıç yada gelişmiş) çalışmalar 3 ila 7 iş günü arasında sürmektedir. Üst düzey paketimiz ise 10 iş gününde tamamlanmaktadır. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Çalışmalar ile ilgili rapor alacak mısınız?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ücret iadesi var mı?

Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm revizyon işlemleri yapılacaktır.

Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Nasıl ödeme yapabiliriz?

WP Servis üzerinden satın alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

Hosting, domain ve ssl hakkında bilgi verir misiniz?

Sadece üst düzey paket dahilinde ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WooCommerce alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 1 ay, gelişmiş paket 2 ay ve üst düzey paket 6 aylık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Web sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece gelişmiş ve üst düzey paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, sayfa ekleme, formların takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz teklif formunu kullanarak WooCommerce kurulum hizmeti hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WooCommerce kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız? Bir WordPress uzmanından destek alın.

fab    Kişisel verileriniz, gizlilik politikası kapsamında işlenmektedir. "Mesajı gönderin" butonuna basarak ilgili şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.