En Gelişmiş E-Ticaret Sistemi

E-ticaret sitenizi WooCommerce ile hazırlayalım zaman kaybetmeden satışa başlayın

detayları inceleyin

WooCommerce Destek ve Kurulum Hizmeti

Online ticarette, ürünlerin site üzerinden satışı, özel eklentilerle mümkündür. Sitenizin kullanım kalitesini artıran WooCommerce eklentisi, bu kategoride en çok tercih edilen eklentidir. WooCommerce destek seçenekleriyle çözüm üretiyoruz. E-ticaret kategorisindeki şirketlerin %50’ye yakını bu eklentiyi kullanıyor.

Kullanım kalitesi bakımından etkili özelliklere sahip bu eklenti, tercih sıralamasında ilk sırada yer alıyor.WooCommerce, rezervasyon, abonelik ve randevu gibi birçok etkili özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin bir kısmı ücretli, bir kısmı ücretsizdir. Mağaza kurma ve ürün ekleme özelliği oldukça basittir.

Pratik ve etkili kullanım özelliği nedeniyle yeni başlayanlar için iyi bir seçenektir. Karmaşık işlemlerle uğraşmaktan kurtaran bu eklenti, zaman kaybını da önlüyor. Siteniz için bu etkili yazılımı kolaylıkla satın alıyoruz. Kullanım özellikleri ve diğer özellikler özellikler takip edilmektedir.

WooCommerce Eklentisinin Avantajları

En detaylı WooCommerce kurulum hizmeti ile e-ticaret siteniz çok kısa bir sürede hazır hale gelir!

 • Güncellemeler Ücretsiz

  Temeli oluşturan sürümü ücretsizdir. Çevirim içi satışları kolaylaştıran araç kiti, pratik kullanım özelliği sağlıyor. Ücretsiz temel yazılıma eklenti ekleyebilirsiniz. Bu eklentiler ücretli veya ücretsiz olabilir.

 • Geliştirilebilir Altyapı

  Kredi kartı entegrasyonu, abonelik ve benzeri birçok gerekli eklentiler ile geliştirilebilir. Ücretli eklentilerle WooCommerce fonksiyonel özellikleri daha kaliteli özelliklere sahip olabilmektedir.

 • Detaylı Raporlama

  Müşteri bilgilerini en iyi şekilde takip edebilir, sipariş zamanı, adres, sipariş özellikleri ve diğer bütün bilgileri ayrı tablolarda dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz.

 • Maksimum Güvenlik

  Müşterilere ait kredi kartı bilgileri asla erişilebilir değildir. Bu ve benzeri bilgiler güvenli bir şekilde korunmaktadır. Gerekli olan güvenlik özellikleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 • Kontrol Elinizde

  Binlerce eklenti olanağına sahip WooCommerce, sitenizin ihtiyacına göre şekil almaktadır. Ayrıca hata takip özelliği vardır. Hataları düzeltir ve kullanım kalitesini artırır.

 • %100 SEO Dostu

  Google Analytics, Facebook Piksel ve Yandex Metrica gibi modern analitik seçenekleri entegre edebilirsiniz. SEO açısından en uygun alt yapı WooCommerce ile hizmetinizde.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayın: 0 850 304 04 60

Nasıl Çalışıyoruz?

E-ticaret sitenizi 3 adımda tamamlayıp teslim ediyoruz

 • refresh-database-1856_a6704a77-603a-45b0-925d-41498e0fb1aa

  Bilgileri temin ediyoruz

  Sizden bir kaç bilgi ve evrak talep ediyoruz (kredi kartı entegrasyonu için vergi levhası, imza sürkileri vb.) ve çalışmalarımıza hızlıca başlatıyoruz.

 • radar-signal-727_b1dcc914-3ee5-449c-941e-d4684ee50ba3

  İçeriklerinizi hazırlıyoruz

  Bu adımda sitenize ait tüm alt sayfaları, kategorilerinizi ve ürünlerinizin girişini tamamlıyoruz ve beğeninize sunuyoruz.

 • handshake-2819_4c48473b-74a8-4575-890d-e1824695a74c

  Teslimat ve destek

  Eğer her şey isteğinize uygun olarak hazırlanmışsa siteniz için açılan tüm hesapları size teslim ederek eğitici videolarla birlikte işi teslim ediyoruz.

Müşteri Yorumları
Neden WP Servis ile WordPress Destek?

Rakiplerinizden bir adım önde olabilmek için WooCommerce kurulum paketini satın alın. Hemen iletişime geçin.