WooCommerce Destek ve
Kurulum Hizmeti

E-ticaret sitenizi WooCommerce ile hazırlayalım zaman kaybetmeden satışa başlayın

WooCommerce Destek Nasıl Çalışır?

E-ticaret sitenizi 3 adımda tamamlayıp teslim ediyoruz

 • Bilgileri temin ediyoruz.

  Sizden bir kaç bilgi ve evrak talep ediyoruz (kredi kartı entegrasyonu için vergi levhası, imza sürkileri vb.) ve çalışmalarımıza hızlıca başlatıyoruz.

 • İçeriklerinizi hazırlıyoruz.

  Bu adımda sitenize ait tüm alt sayfaları, kategorilerinizi ve ürünlerinizin girişini tamamlıyoruz ve beğeninize sunuyoruz.

 • Teslimat ve destek.

  Eğer her şey isteğinize uygun olarak hazırlanmışsa siteniz için açılan tüm hesapları size teslim ederek eğitici videolarla birlikte işi teslim ediyoruz.

WooCommerce gelmiş geçmiş en basit ve kullanışlı e-ticaret sistemi. Eğer e-ticaret operasyonlarınızı kendiniz yönetmek istiyorsanız, WooCommerce en ideal çözüm.

Duha Sude Ayvaz
Kurucu - badebutik.com

Instagram’ın en büyük butikleri e-ticarete WooCommerce ile başladı. Peki ya sen hazır mısın?

İçerik yönetim sistemlerinde (örnek: WordPress), ürünlerin site üzerinden satışı, özel e-ticaret eklentileri ile mümkündür. Sitenizin kullanım kalitesini artıran WooCommerce eklentisi, bu kategoride en çok tercih edilen eklentidir. E-ticaret kategorisindeki şirketlerin %30’a yakını bu eklentiyi kullanıyor. WP Servis olarak 2014’ten günümüze WooCommerce destek seçenekleriyle e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Kullanım kalitesi bakımından etkili özelliklere sahip bu eklenti, tercih sıralamasında ilk sırada yer alıyor.WooCommerce, rezervasyon, abonelik ve randevu gibi birçok etkili özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin bir kısmı ücretli, bir kısmı ücretsizdir. Mağaza kurma ve ürün ekleme özelliği oldukça basittir. Pratik ve etkili kullanım özelliği nedeniyle yeni başlayanlar için iyi bir seçenektir. Karmaşık işlemlerle uğraşmaktan kurtaran bu eklenti, zaman kaybını da önlüyor. Siteniz için bu etkili yazılımı kolaylıkla satın alıyoruz. Kullanım özellikleri ve diğer özellikler özellikler takip edilmektedir.

WooCommerce
WooCommerce

WooCommerce avantajları

En detaylı WooCommerce kurulum hizmeti ile e-ticaret siteniz çok kısa bir sürede hazır hale gelir!

 • Güncellemeler ücretsiz.

  Temeli oluşturan sürümü ücretsizdir. Çevirim içi satışları kolaylaştıran araç kiti, pratik kullanım özelliği sağlıyor. Ücretsiz temel yazılıma eklenti ekleyebilirsiniz. Bu eklentiler ücretli veya ücretsiz olabilir.

 • Geliştirilebilir altyapı.

  Kredi kartı entegrasyonu, abonelik ve benzeri birçok gerekli eklentiler ile geliştirilebilir. Ücretli eklentilerle WooCommerce fonksiyonel özellikleri daha kaliteli özelliklere sahip olabilmektedir.

 • Detaylı raporlama.

  Müşteri bilgilerini en iyi şekilde takip edebilir, sipariş zamanı, adres, sipariş özellikleri ve diğer bütün bilgileri ayrı tablolarda dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz.

 • Maksimum güvenlik.

  Müşterilere ait kredi kartı bilgileri asla erişilebilir değildir. Bu ve benzeri bilgiler güvenli bir şekilde korunmaktadır. Gerekli olan güvenlik özellikleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 • Gelişmiş kontrol.

  Binlerce eklenti olanağına sahip WooCommerce, sitenizin ihtiyacına göre şekil almaktadır. Ayrıca hata takip özelliği vardır. Hataları düzeltir ve kullanım kalitesini artırır.

 • SEO dostu.

  Google Analytics, Facebook Piksel ve Yandex Metrica gibi modern analitik seçenekleri entegre edebilirsiniz. SEO açısından en uygun alt yapı WooCommerce ile hizmetinizde.

WP Servis ile çalışmaktan
mutluluk duyan müşterilerimiz

Çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı firmalar aşağıda listelenmiştir. Türkiye’nin kurumsal ve e ticaret alanında en büyük firmaları bizimle çalışmaktan oldukça mutlu. Sizde aramıza katılmak ister misiniz? – Tüm referanslara göz atın.

ücretsiz teklif formunu kullanarak
WordPress destek hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WordPress kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız?
  bir WordPress uzmanından destek alın

  Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak
  websiteniz için destek talebinde bulunabilirsiniz

  Halim KILIÇ

  Halim KILIÇ

  WordPress Destek Uzmanı
  Canlı Destek

  Canlı Destek

  Hemen Destek Alın
  Telegram
  @halimkilic
  WhatsApp
  0 850 304 04 60
  Skype
  @halimkilic

  Önemli – Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz.