WooCommerce Kupa Bardak ve Tişört Tasarlama Eklentisi

Baskı mağazası içerikli bir site kurmak aynı zamanda da sitede ziyaretçilerin de tasarım yapmasına olanak sağlamak istiyorsanız Lumise Products Designer tasarım aracını tercih edebilirsiniz. Tasarımlarda belli bir sınırı olmayan bu program birçok platformda çalışabilir. Yani ziyaretçi aynı anda çizim yapabilir ya da resim ekleyebilir. İçeriğin devamında sizler için eklentinin nasıl kullanıldığını anlattığım bir video ekledim. […]

Baskı mağazası içerikli bir site kurmak aynı zamanda da sitede ziyaretçilerin de tasarım yapmasına olanak sağlamak istiyorsanız Lumise Products Designer tasarım aracını tercih edebilirsiniz. Tasarımlarda belli bir sınırı olmayan bu program birçok platformda çalışabilir. Yani ziyaretçi aynı anda çizim yapabilir ya da resim ekleyebilir.

İçeriğin devamında sizler için eklentinin nasıl kullanıldığını anlattığım bir video ekledim. Ayrıca hem Lumise eklentisi hemde diğer WooCommerce eklentileri için WordPress Eklentileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bardak, poster, telefon kılıfı ve tişört tasarlayın

Tasarım yapacağınız nesnede bu program sizi özgür bırakıyor. tişört, bardak, poster ve telefon kılıfı tasarımlarınızda tercih edebilirsiniz. Kullanıcının tasarımlarında yardımcı olabilecek güçlü özelliklere sahiptir. Birden fazla cihaz üzerinden giriş yaparak tasarımlarınızı her koşulda ve her alanda yapabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızda yarım kalan tasarımınızı mobil telefonunuz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tasarımı telefonunuza, telefonunuzdaki tasarımı bilgisayarınıza rahatlıkla aktarabilirsiniz. Yani bu programda içe/dışa aktar özelliği ön plandadır. 800’de fazla Google yazı tipi sayesinde özgürce seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Profesyonel ürün tasarımcısı olarak bilinen bu araç Elite Author’un bir ürünüdür. Tasarım mağazalarında çığır açan bu program tamamıyla kullanıcı dostudur. Program hakkında hiçbir fikri olmayan bir kişi kolaylıkla kullanıp tasarımlarını yapabilir. Aynı zamanda tasarımlarınızı fiyatlarını belirleyebilir, harika şablonlar hazırlayabilirsiniz.  Masaüstü uygulamaları için elverişlidir. Çoklu dil özelliğinin olması dünya üzerinde birçok site yöneticisinin tercih etmesine olanak sağlıyor. Dil değişikliğini de yine kullanıcı kendisi belirleyebilir.

Eklentinin kullanımı hakkında detaylı videoya aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarına uygundur. Sadece bir tişört tasarımı yapmaya karar verdiğinizde 120+ öğeyi aynı alanda kullanabilirsiniz. Lumise Products Designer ile dijital baskı tekniğine uygun son derece net görseller elde edebilirsiniz.

Müşterileriniz tasarladıkları ürünleri satın alabilirler

Yaptığınız tasarımların arasından seçim yapamıyorsanız Lumise ayrı ayrı sepet sisteminin olduğu bir programdır. Yani ayrı ayrı hazırladığınız tasarımları tek bir tasarıma ekleyebilirsiniz. Tasarım yaparken tercih ettiğiniz nesneyi kırpabilir, rengini koyulaştırabilir, efektler ekleyerek daha çekici hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız tasarımlarda ufak detayları (örneğin; birkaç sözcük, nesneler, imzalar) fare hareketiyle kolaylıkla gerçekleşir. İstediğiniz tasarımı kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz sadelikten yana bir programdır. yaratıcı ruhunuzu ön plana çıkarabilecek bu program ülkemizde birçok baskı mağazası tercih etmektedir.

Tişört tasarlama aracını satın alın

Lumise Products Designer tasarım aracı ile detaylı bilgi alabileceğiniz site adresine şu adresten lumise eklenttisi ulaşabilirsiniz. Lumise Products Designer tasarım aracı ile hazırlanmış tshigo.com sitesi bunun en güzel örneğidir. Müşterilerinize tasarımlarınızı yapmanıza olanak sağlayarak baskı mağazanızın popülerliğini arttırabilirsiniz.

Bir yorum “WooCommerce Kupa Bardak ve Tişört Tasarlama Eklentisi”

  1. Her konuda imdadımıza yetişiyorsunuz. Tam aradığım eklenti. Umarım kurması zor değildir. Teşekkürler üstad. Youtube kanalınızdan da takip ediyorum. Çok konuda yardımcı oldunuz. Sonsuz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir