8 Adet WordPress Canlı Destek (Live Chat) Eklentisi

WordPress canlı destek eklentisi ile müşterilerine anında dönüş sağlamak istermisiniz? Canlı destek, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara chat penceresine bağlandıkları sırada yardımcı olmanızı ve bağlanan ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmenize olanak sağlayan muhteşem bir eklentidir. Eğer çevrimiçi bir mağazanız varsa yada internet üzerinden bir hizmet sunuyorsanız, canlı destek eklentisi kazancınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu eklentiler sayesinde web siteniz üzerinden canlı destek verebilirsiniz. Sadece sitenin sağ alanında bulunan bir chat penceresinden ziyade bu eklenti ile, Skype, Facebook Messenger, SMS ve WhatsApp üzerinden de müşterilerinize destek sunabilirsiniz.

En iyi WordPress canlı destek eklentisi hangisi?

Bu sorunun cevabı aslında göreceli şöyle ki, internette yüzlerce canlı destek eklentisi mevcut. Burada tercih yaparken firmanızın ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunan eklentiyi seçmeniz çok önemli. Özellikle mobil cihazlara uyumlu canlı destek eklentilerini tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Aşağıdaki listede yer alan eklentiler arasında sadece WordPress için üretilmiş ücretli ve ücretsiz eklentilerin yanı sıra, statik web siteler içinde üretilmiş ama WordPress’e de uyum sağlaya bilen eklentilerden de bahsedeceğim.

1 Live Chat Complete

Aynı anda 100 den fazla müşteriye canlı destek yapabilmenize olanak sağlayan bir eklentidir. Birden fazla destek ekibi ile bu eklenti üzerinden müşterilerinize canlı destek verebilirsiniz. Tüm zamanların en çok satan canlı destek eklentilerinden biridir. Eklenti tamamiyle WordPress için geliştirilmiş bir eklentidir.

Eklenti Fiyatı 25$ – Satın Al

2 Facebook Live Chat

Facebook profiliniz yada sayfanıza özel chat kutucuğunu sitenize entegre ederek Facebook üzerinden müşterilerinize canlı destek vermenize olanak sağlayan bir eklentidir. Facebook hesabınız ile giriş yapmanız ve WordPress yönetim panelinden eklentiye bu hesabı entegre etmeniz yeterli olacaktır.

Eklenti Fiyatı 19$ – Satın Al

3 FluentChat

Mobil cihazlara uyumlu bir canlı destek eklentisidir. Yani eklentiye ait aplikasyonu cep telefonunuza da entegre ederek müşterilerinize telefon üzerinden de destek verebilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerinizden Feedback yani geri bildirim toplamanıza da olanak sağlar.

Eklenti Fiyatı 29$ – Satın Al

4 Awesome Live Chat

Müşterilerinize ekranın sağ yada sol altında bulunan bir mesajlaşma kutucuğundan canlı destek vermenize olanak sağlar. Sınırsız destek ekibi atayabilirsiniz, herhangi ekstra bir özellik satın almanıza gerek yoktur full pakettir.

Eklenti Fiyatı 25$ – Satın Al

5 WordPress Live Chat Plug-in

WordPress için geliştirilen en iyi canlı destek eklentilerinden birisidir. Kurulumu oldukça basit ve sitenize özel tüm alanları özelleştirebilirsiniz (renk, font vb). Ayrıca eklentinin farklı pozisyonları mevcuttur, dilerseniz sağda dilerseniz sitenizin sol alanında eklentiyi gösterebilirsiniz.

Eklenti Fiyatı 35$ – Satın Al

6 NinjaTeam Facebook Chat

Bu eklenti ile Facebook’un en son güncellenen messenger özelliğini kullanarak sitenize canlı destek ekleyebilirsiniz. Yazı editörünü, renkleri ve fontları dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve firmanıza ait logo ve avatarınızı ekleyebilirsiniz.

Eklenti Fiyatı 25$ – Satın Al

7 Skype Live Chat

Skype yazılımını WordPress sitenizde canlı destek olarak kullanmanıza olanak sağlar. Sınırsız band genişliği ve geçmişe ait sohbet arşivlerini tutabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişi ile sohbet edebilir ve teknik destek sunabilirsiniz.

Eklenti Fiyatı 20$ – Satın Al

8 Social Live Chat

Skype, Facebook Messenger, Viber, Whatsapp ve SMS ile müşterilerinize canlı destek vermenize olanak sağlayan bir eklentidir. Sınırsız band genişliği ve aynı anda yüzlerce destek ekibi ile canlı destek vermenize olanak sunan bir eklentidir.

Eklenti Fiyatı 20$ – Satın Al

Eklentilerin kurulumları ve kullanımları hakkında detaylı dokümanlar eklenti sahipleri tarafından klasörlere eklenmiştir. Satın aldığınız eklentileri kurmakta sorun yaşarsanız lütfen yorum kısmından bana bildirin.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir