WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress danışmanlık hizmetlerimizle, web sitenizi kusursuz bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.  Özelleştirilmiş temalar, eklentiler ve SEO optimizasyonları gibi özelliklerle web sitenizi daha profesyonel hale getiriyoruz. Ayrıca, güncellemeler ve güvenlik açıkları gibi konularla ilgili olarak sürekli destek sağlıyoruz. 

İçerik Ekleme

Web sitenize blog yazıları, sayfalar, kategoriler ekliyor ve ihtiyacınız olan içerikleri düzenliyoruz. Bu sayede web siteniz sürekli güncel kalıyor ve arama motorlarınızda sıralamanız yükseliyor.

Güncelleme

WordPress açık kaynaklı olması sebebi ile sürekli güncellenir. Bu güncellemeler yapılmazsa ciddi sorunlar yaşanabilir. Web sitenizdeki eklenti, tema ve çekirdek dosyalarının güncellemesini yapıyoruz.

Güvenlik ve Optimizasyon

Sitenizin güvenliğini sağlıyor, gelebilecek tüm virüs saldırılarına karşı önlemlerimizi alıyoruz. Düzenli yedek çalışmaları ile veri güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Pazarlama

Siteniz üzerinden yapacağınız kampanyaları, pazarlamaları için uygun alt yapıyı hazırlıyoruz. Özel günlerde ilgili kampanya yönetimlerini sizler için yaparak satışlarınızı arttırıyoruz.

WordPress'iniz için profesyonel çözümler
"Danışmanlık, kurulum, yönetim ve destek"

Bizimle çalıştığınızda, WordPress alanında uzman danışmanlarımızla çalışacaksınız. Onlar size en iyi çözümleri sunacak ve sürekli olarak destek verecekler. Ayrıca, web sitenizin performansını ve güvenliğini sürekli olarak izleyeceğiz ve gerektiğinde güncellemeler yapacağız.

Web sitenizi kurmak ve yönetmek zor bir iş olabilir, ancak bizimle birlikte kolay ve keyifli bir süreç olacak. Hemen bize ulaşın ve web sitenizin potansiyelini keşfedin.

150

Mutlu Müşteri

99

Memnuniyet

Bize ulaşın

WordPress danışmanlık hizmetimiz için aklınıza takılan soruları sizler için yanıtlamaya çalıştık. Yinede merak ettikleriniz varsa hemen iletişim formundan bizlere ulaşın.

Sıkça sorulan sorular

Danışmanlık ücretleri ne kadar?

Danışmanlık ücretlendirmeleri talep edilen işlemlere göre farklılık göstermektedir. Şu anda tek seferlik, aylık ve yıllık danışmanlık hizmetimiz mevcuttur. İletişim formu aracılığı ile bize detaylı bilgi sunarsanız en kısa süre içerisinde sizlere ücretlendirme hakkında dönüş yapılacaktır.

Danışmanlık hizmeti ürün eklemeyi kapsar mı?

Maalesef hayır. Eğer WooCommerce siteniz için danışmanlık hizmetine ihtiyacınız varsa, lütfen WooCommerce danışmanlık hizmeti sayfasını ziyaret ediniz.

İstediğim zaman danışmanlığı sonlandırabilir miyim?

Tabiki, dilediğiniz zaman talep ettiğiniz danışmanlık hizmetini sonlandırabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme için hizmet alınan süre tutardan düşülerek tarafınıza iade gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz teklif formu

Bu formu doldurarak WordPress danışmanlık hizmetimiz için fiyat teklifi talep edebilirsiniz.    Kişisel verileriniz, gizlilik politikası kapsamında işlenmektedir. "Mesajı gönderin" butonuna basarak ilgili şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.