30+ Ücretli WordPress Firma Rehberi Temaları

Eğer Türkiye çapında yada bölgesel bir şehir portalı yada firma rehberi yapmak istiyorsanız bu yazımızda paylaştığımız WordPress firma rehberi temaları tam size göre.

Ücretli WordPress Firma Rehberi Temaları

WordPress, kolay ve kullanıcı dostu olması ile bilinir. İstediğiniz herhangi bir özelliği eklemek için birçok kaliteli tema ve eklenti mevcuttur. Etkinlikler, festivaller, reklamlar, işletmeler, turizm, yayıncılık, emlak gibi çeşitli konularla ilgili birçok mevcut teması olan WordPress, tema seçimi konusunda büyük ölçüde işinizi kolaylaştırır. Eğer Türkiye çapında yada bölgesel bir şehir portalı yada firma rehberi yapmak istiyorsanız bu yazımızda paylaştığımız WordPress firma rehberi temaları tam size göre.

İhtiyacınız olan temayı rahatlıkla bulabilir ve hemen sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. WordPress firma rehberi temalarında dikkat etmeniz gerekenler detaylı arama modülü bulunması ve kapsamlı bir üyelik sistemi olmasıdır. Aşağıda listelenen temaların tamamı ThemeForest firması tarafından yayınlanmaktadır ve WP Servis olarak bizler her hangi bir tema satışı gerçekleştirmiyoruz. Bu WordPress firma rehberi temalarını direk olarak ThemeForest market üzerinden satın alabilirsiniz.

WordPress firma rehberi temalarının ortak özelliklerine kısaca göz atmak gerekirse;

  • Her birinde kullanıcılara ve firmalara özel panel bulunur
  • Her birinde listeleme yapabilmek için ücret talep edilebilir
  • Tüm temalar mobil cihazlara tam uyumludur
  • Tüm temalarda haritada gösterme özelliği mevcuttur
  • Tüm temalar premium özelliklere sahiptir
  • Tüm temalar için 6 ay ücretsiz destek mevcuttur

Sizler için en iyi WordPress Firma Rehberi Temalarını listeledik. Umarım işletmenizi yansıtan bir tema bulma konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Temaların demolarına bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

WordPress Firma Rehberi Temaları

Not: Listelediğimiz temalarda herhangi öne çıkan bir özelliğe göre sıralama yapılmamıştır. 

Sizin için 2021’in en iyi WordPress firma rehberi temalarını listelemeye çalıştık. Daha önce şirket temalarını da listelemiştik. Tüm WordPress temalarına İncelemeler kategorimizden erişebilirsiniz. Farklı tema seçeneklerini incelememizi ve bir yazı hazırlamamızı isterseniz yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir