WORDPRESS KURULUM SERVİSİ
İşletmeleriniz için ideal
100% Türkçe & Kullanıcı Dostu Arayüz
Hemen Teklif Alın
Hızlı ve Güvenilir

WordPress Kurulum Servisi

WP Servis WordPress kurulum hizmeti, sizlerin kolayca bir web sitesine sahip olmanız için basit, hızlı ve güvenli bir yol izlemektedir. Web sitelerinizi & bloglarınızı daha estetik ve kaliteli bir görünüme kavuşturmanız için birbirinden profesyonel paketler hazırladık.

Mükemmel Tasarım

Alışveriş Modülleri

Mobil Cihazlara Uyumlu

Arama Motoru Dostu

Temalara Göz Atın

“İşletmelerinizi dünyanın en çok tercih edilen WordPress temalarının sınırsız sayfa ve renk seçenekleri ile kuruyoruz!”

Hazırlamış olduğumuz web sitelerinde WordPress kullanıyor olmamızın en büyük nedeni binlerce eklenti ve şablon desteği olmasıdır ve tabiki arama motorlarının en sevdiği alt yapıda WordPress ile sunulmaktadır.

1
Şirketler

Lokal bir işletme sahibiyseniz sitenizi WordPress alt yapısı ile hazırlatabilirsiniz.

 • İnşaat Sektörü
 • Emlak Portalları
 • Tatil Siteleri
 • Şehir Portalları
 • ve daha fazlası...
2
Alışveriş

Alışveriş mağazanız mı var? İşletmenizi internet kullanıcıları ile buluşturun!

 • Butik & iç Giyim
 • Ayakkabı & Çanta
 • Süpermarket
 • Mobilya Mağazaları
 • ve daha fazlası..
3
Kişisel Projeler

Yazar yada fotoğrafçılar için en ideal website alt yapısı WordPress'tir..

 • Kişisel Bloglar
 • Foto & Video Bloglar
 • Çevrimiçi Portföyler
 • CV & Özgeçmiş
 • ve daha fazlası..
4
Eğlence

WordPress alt yapısında eğlence sektörü için hazırlanmış yüzlerce eklenti!

 • Video & Müzik
 • Şans Oyunları
 • Arkadaşlık Portalı
 • Spor Portalı
 • ve daha fazlası..

Bazı Referanslarımız

Aşağıdaki listede birlikte çalıştığımız önemli firmalar listelenmektedir. Her geçen gün daha da genişleyen referans listemizde sizleride görmekten mutluluk duyacağız.

“WordPress, dünyanın en çok kullanılan ve sevilen içerik yönetim sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve altmıştan fazla dili desteklemektedir.”

a
Tipografi Seçenekleri

Güçlü tipografi seçenekleri ile WordPress temaları 600'den fazla Google Font'unu desteklemektedir. Tek bir fonta bağlı kalmadan sitenizi özelleştirin!

a
Ayrıntılı Videolar

Çalışmalarımızı tamamlamamızın ardından videolar hazırlıyoruz. Videolardan WordPress panelini nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

a
Güçlü Admin Paneller

Kurmuş olduğumuz her WordPress teması kendine özel admin paneli ile birlikte gelir. Bu paneller sayesinde sitenizin tüm alanlarına müdahele edebilirsiniz.

a
Sınırsız Renk Seçeneği

Renk seçici modüllerle birlikte gelen tema ayarları ile sitenizin rengini kendiniz belirleyin! Başlıklarınızı, arka planlarınızı sadece tek bir tık ile belirleyin!

a
Mobil Cihazlara Uyum

Hazırlamış olduğumuz websitelerinin tamamı %100 mobil cihazlara uyumludur! Cep telefonlarından, tabletlerden vb. kolaylıkla kullanılabilir.

a
Dil Seçenekleri

WordPress Multi Language eklentisi sayesinde sitenizi toplamda 60 dile çevirebilir ve arama motorlarının o dilleride indexlemesini sağlayabilirsiniz.

a
WooCommerce

WooCommerce eklentisi ile internet sitenizi çevrimiçi mağazaya döndürebilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri, kargo kontrolü, vergi ayarları..

a
Kod Bilgisine Gerek Yok

WordPress kullanırken herhangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymazsınız. WordPress %100 Türkçe ve sürükle bırak ile çalışan alanlardan oluşmaktadır.

a
Hizmet Sonrası Destek

Kurulum yaptığımız siteler için 3-6-12 ay olmak üzere destek paketleri sunuyoruz. Bu süreler satın almış olduğunuz pakete göre değişiklik gösterebilir.

%100 Türkçe Arayüz

WordPress Admin Görüntüleri

WORDPRESS İLE İLK SAYFA GARANTİSİ
WordPress Arama Motoru Dostu!
Esnek Bağlantı Yapısı
Hemen Teklif Alın
Kişisel Projeler

Portföy Şablonları

WordPress portföy temaları ile projelerinizi sergileyebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz portföy temalarına mutlaka göz atın.

Galeri Oluşturun

Özel Portföy Alanları

Sosyal Medya Dostu

Harika Animasyonlar

Portföy Temalarına Göz Atın
Kişisel Projeler

Blog Şablonları

WordPress 2016 yılı itibarı ile toplamda 6.7 milyon site tarafından kullanılmakta. Bunun 3.5 milyonunun kişisel bloglar tarafından kurulduğu tahmin edilmekte. WP Servis ücretli WordPress blog temaları kategorisinde paylaştığımız birbirinden özel temalara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Özel Blog Şablonları

Embed Kodu Göster

Video Müzik Ekleme

Güçlü Blog Özellikleri

Blog Temalarına Göz Atın
a

Kolay Kullanılabilir Alışveriş Eklentisi ile Çevrimiçi Alışveriş Mağazanızı Oluşturun!

WordPress Temaları ile Sınırsız Menü ve Logo Pozisyonları!

Normal Header Alanı
Zengin Header Alanı
Özel Header Alanı
a
a
a
a
a
Modern Tarayıcı Uyumluluğu

Hazırlamış olduğumuz websiteleri kullanmış olduğunuz web tarayıcılarına (Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari vb. ) %100 uyumludur.

Özel Menü Oluşturma

WordPress menü ayarları ile isterseniz açılır menüler isterseniz sabit menüler oluşturabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz temaya özel mega menülerde kullanabilirsiniz.

Video Alanları

Eğer Youtube ve benzeri video sitelerinde bir profil sahibiyseniz, paylaşmış olduğunuz videolarınızı embed kodu yada direk bağlantılarla websitenizde rahatlıkla sergileyebilirsiniz

Kutu & Tam Genişlik

Websitenizin arka planında bir resim yada pattern kullanmak isterseniz boxed özelliğini yada tam genişlikte kullanmak isterseniz fullwidth özelliğini kullanabilirsiniz.

Grafik Tasarımları

Sitenizde kullanmak üzere bazı grafiklere ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Logo tasarımlarından, slideshow tasarımlarına kadar bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Sınırsız Renk Seçeneği

WP Servis tarafından kurulan her WordPress sitesi özel bir şablonlarla birlikte sunulur. Bu şablonlar özel renk seçici modüllerle birlikte gelir, bu özellik web sitenizi hayalinizdeki renklerle oluşturmanıza olanak sağlar.

İletişim Formları

WordPress ücretli iletişim formları yada ücretsiz <code></code>Contact Form 7<code></code> eklentisi ile iletişim formlarınıza dilediğiniz kadar özel alan ekleyebilirsiniz. Tamamiyle e-posta adresinize entegre edilen bu formlar ile yapabileceklerinizin bir sınırı yoktur.

Yüksek Çözünürlük

Hazırladığımız tüm websiteleri retina ekran (yüksek çözünürlük) olan bilgisayarlara ve laptoplara uygun olarak tasarlanmaktadır. Firmanız için göndermiş olduğunuz resimlerin kalitesi ne kadar yüksek olursa, websiteleriniz o kadar şık bir görünüm sunar.

Blog Sayfaları

Bloglar işletmelerin olmazsa olmazlarındandır. WordPress tüm dünyada genellikle blog platformu olarak kullanılmaktadır. Eğer işletmeniz için yada kişisel websiteniz için bir blog kurmak istiyorsanız WordPress sizin için biçilmiş kaftandır.

Modüler Sayfa Ayarları

Bu özellik sayesinde sitenizde oluşturacağınız alt sayfaların kontrolünü elinizde tutacaksınız. Başlık gösterme ve gizleme, breadcrumb özelliği, başlıkta resim yada video oynatma gibi özellikler bu özellikle birlikte ücretsiz.

Çok Dil Seçeneği

Müşterilerimizin isteğine göre WordPress Multi Language eklentisini kuruyoruz. WMPL eklentisi ile web sitelerinize dilediğiniz kada dil ekleyebilir, yurtdışından da müşteriler elde edebilirsiniz.

Özel Slider Eklentileri

WordPress için hazırlanmış ücretli slider eklentilerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz ve sitenizde sınırsız animasyonlar ile slideshowlar hazırlamanıza olanak sağlıyoruz.

Google Fontları

Bu özellik tek bir fonta bağlı kalmadan internet sitenizde 600+ üzerinde fontu Google Fontları aracılığı ile birbirinden güzel tipografi elementleri kullanabilmenize olanak sağlar.

Tek Sayfa Tasarımlar

Son yıllarda en popüler olan site tasarımlarından biri olan tek sayfa yani onepage tasarımları sizinde ilginizi çekiyorsa doğru adrestesiniz. WP Servis müşterileri için tek sayfa çalışmalarda yapıyor.

Özel Tasarım Sayfalar

Bir değil bir kaç ana sayfaya, onlarca alt sayfaya sahip olmak istermisiniz? Teklif isteklerinizde kaç adet sayfaya ihtiyacınız olduğunu bize iletişim yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır.

Portföy Sayfaları

Eğer bir tasarımcı yada fotoğraf sanatçısıysanız, portföy sayfa özellikleri işinize çok yarayacaktır. Sizin için hazırlayacağımız websitelerinde kendi tasarımlarınızı veya fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

Kenar Çubukları

Websitelerinin olmazsa olmazlarından biride sidebar yani kenar çubuklarıdır. Bu kenar çubukları genellikle reklam gösterimlerinde kullanılmaktadır. Ücretli kurulumların tamamı sınırsız kenar çubuğu özelliği olan temalar ile gerçekleşmektedir.

%100 Mobil Uyumlu

Hazırlamış olduğumuz websitelerinin tamamı mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanır ve Google Mobile Test onaylı olarak müşterilerimizin beğenisine sunulur. Websiteleriniz cep telefonları ve tabletlerden de rahatlıkla ziyaret edilebilir.

Site içi Arama

Dilediğiniz an devre dışı bırakabileceğiniz site içi arama özelliği ile websiteniz içerisinde müşterilerinizin siteniz içerisinde aradığı sayfa ve yazılara kolaylıkla ulaşabilmesine olanak sağlayan birbirinden farklı arama kutucukları ekliyoruz.

Animasyon Efektleri

Hazırlamış olduğumuz websitelerinde birbirinden özel CSS3 animasyon efektleri kullanıyoruz. Sayfa kaydırma esnasında yüklenen sağdan, soldan yada aşağıdan uzanan kutucuk efektleri ile sitenize bambaşka bir görünüm katabilirsiniz.

WP Servis olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bunun için 7 gün 24 saat destek vermeye çalışıyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir hususta bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Eğer internet sitesi kurulumu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız lütfen Teklif Al butonunu kullanınız.

Ücretsiz Teklif Formu

a

Responsive (Mobil Cihazlara Uyumlu)

Hazırlamış olduğumuz tüm websiteleri
Google Mobile Test onaylıdır.
a
Özel Grafik Tasarımları

7/24 Destek (E-Posta - Twitter)

İş Bitiminde Raporlama

Powered by WordPress