WordPress Mağaza Bulucu Eklentisi

Çoğu müşteri çevrimiçi alışverişe tam olarak uyum sağlasa da hala bazı müşteriler ürünü canlı canlı görüp deneyerek satın almak ister.

Çoğu müşteri çevrimiçi alışverişe tam olarak uyum sağlasa da hala bazı müşteriler ürünü canlı canlı görüp deneyerek satın almak ister. Eğer mağazanız Google Haritalar’da gözükmüyorsa müşterilerinizin fiziksel mağazanızı bulma süreci zorlaşır. Web sitenizde mağaza bulucu etkinleştirerek mağazalarınızın konumunu müşterilerinize sunabilirsiniz. Birden çok mağazanız varsa müşterilerinizin mevcut konumlarına göre gerçek zamanlı olarak yol tarifi alarak satış noktalarınıza kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Marka imajınızı güçlendirerek fiziksel mağazalarınızı olumlu bir şekilde tanıtabilirsiniz. Özellikle farklı bölge veya ülkelerde bir franchise veya mağaza zinciriniz varsa size önereceğimiz YITH Store Locator for WordPress eklentisi gerçekten çok işinize yarar.

WordPress Mağaza Bulucu Eklentisi

Eklentinin sağladığı coğrafi konum özelliği sayesinde, mağaza bulucuda mağazalarınızı arayan kişiler manuel olarak herhangi bir bilgi eklemek zorunda kalmadan mevcut konumlarına göre lokasyonunuzu görüntüleyebilir.

Dilediğiniz kadar mağazanız adres, çalışma saatleri, iletişim bilgileri, açıklama, özel resim belirleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak öne çıkarmak istediğiniz mağazaları da seçebilirsiniz.

Eğer sunduğunuz mağaza hizmetleri (eve teslim, ücretsiz otopark, tuvalet, giysi toplama vb.) barındırıyorsa, ürün kategorileri için sayısız filtre oluşturabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınızın gerçekten ihtiyaç duydukları ürün veya hizmetleri sunan mağazanızı bulmalarına ve ulaşmalarına yardımcı olursunuz.

WordPress Mağaza Bulucu Eklentisi

Öne Çıkan Özellikler

  • Bir veya birden fazla mağaza girişi oluşturabilir ve mağazalarınızı harita üzerinde gösterebilirsiniz.
  • Her mağaza için; adres, açıklama, resim, çalışma saatleri, harita simgesi ve iletişim bilgileri ekleyebilirsiniz.
  • Kullanıcıları Google sayfa bilgilerine veya web sitenize yönlendirmek için özel bir URL içeren gelişmiş ayar seçenekleri elde edersiniz.
  • Mağazalar için Filtreler oluşturabilir ve her mağaza için yeni değerler ekleyebilirsiniz.
  • Harita, bilgi modu, haritada yarıçap çemberi, arama çubuğu ve filtreler, coğrafi konum, haritanın genişliği gibi seçenekleri Ayarlar‘dan ihtiyaçlarınıza göre etkinleştirebilirsiniz.
WordPress Mağaza Bulucu Eklentisi

Sonuç

Müşteri memnuniyeti açısından ve mağaza / marka bilinirliğiniz açısından YITH Store Locator for WordPress eklentisi tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Sadece mağaza konumunuzu bildirmenizin yanı sıra mağazanızın iletişim bilgilerini, çalışma saatlerini ve coğrafi konumunu ekleyebilir ve müşterilerinizin güvenini kazanırsınız.

Aklınıza takılan bir soru olursa yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilir, eklentinin kurulumunun yapılmasını isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir