Sağlık Sektörü için Mobil Uyumlu 15 WordPress Tema

Sağlık sektörü özellikle ülkemizde oldukça popüler bir alan. Binlerce özel hastane, özel diş poliklinlikleri, medikal hizmetleri, eczaneler, estetik ve cilt bakım kurumları ve çok daha fazlası. İnternetin yaygınlaşmasından sonra online randevu sistemleri bu tip kurumların olmazsa olmazları arasında.

Hastalar internet üzerinden bir kaç tık ile tüm randevularını alabilecekleri kurumları tercih ediyorlar. Bunun bilince olan firma sahipleride her geçen gün kendi websitelerini yaptırmak için web tasarım işi ile uğraşan freelancer elemanlar arıyorlar.

Eğer sizde bir freelancer iseniz yada kendi sağlık kurumunuzun websitesini kendiniz hazırlamak istiyorsanız, bugün sizler için hazırlayacağım listede mutlaka sizin sektörünüze de uygun olabilecek WordPress temaları bulacaksınız.

Paylaşacağım listedeki temaların tamamı ücretli temalardır, her bir tema için güncel ücret fiyatı ve satın alma sayfasına bağlantılar verilmiştir.

Temaların kurulumları hakkında eğer yarıma ihtiyaç duyarsanız, lütfen iletişim formu üzerinden bana ulaşın. Yada konu ile alakalı uzman arkadaşlarımızdan WordPress destek alabilirsiniz.

Sağlık Sektörü WordPress Tema Fiyatları

Listede yer alan tüm sağlık sektörü WordPress temaları ücretli temalardır ve ThemeForest yazarları tarafından yayınlanan ürünlerdir. Bu ürünlerin fiyatları yazarların belirlediği fiyatlara göre değişkenlik sağlayabilir. Ortalama bir fiyat almak gerekirse 35$ ila 60$ arasında değişmektedir.

Temaları kredi kartınız ile ekstra 1$ ödeyerek bu firmadan satın alabilirsiniz. Temalara verilen destek süresi 6 aydır ama tema yazarlarına ekstra olarak 10$ – 15$ ilave ücret öderseniz bu destek süresi 1 yıla kadar uzatılabilmektedir. Temalar adınıza lisanslanır ve ömür boyu indirme ve güncelleme garanti (yeni versiyonlarıda indirebilirsiniz) vardır.

Bu Temalar Mobil Cihazlara Uyumlumudur?

Evet listede yer alan temaların tamamı responsive yani mobil cihazlara uyumlu olarak kodlanmıştır. Eğer bir temada karar kıldıysanız satın almadan önce demo bağlantısını Google Responsive Test aracına göndererek mobil cihazlara uyumlu olup olmadığını test edebilirsiniz.

Ayrıca kendi cep telefonlarınız yada tabletlerinizden de bu temaların mobil cihazlara uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

SoulMedic Health

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

soulmedic-wordpress-temasi

OneLife

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

onelife-wordpress-temasi

MedicalPress

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

medicalpress-wordpress-theme

Medical Clinic

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

medical-clinic-wordpress-temasi

Medical Nordis

Tema Fiyat 47$ – Satın Al

medical-nordis-wordpress-temasi

Naturallife

Tema Fiyat 39$ – Satın Al

naturallife-wordpress-temasi

Clinico

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

clinico-wordpress-temasi

Health Plus

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

health-plus-wordpress-temasi

Healthcare

Tema Fiyat 39$ – Satın Al

healthcare-wordpress-temasi

Medicenter

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

medicenter-wordpress-temasi

Medicure

Tema Fiyat 49$ – Satın Al

medicure-wordpress-temasi

Medicom

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

medicom-wordpress-temasi

Medical Dentis

Tema Fiyat 69$ – Satın Al

health-center-wordpress-temasi

MedicalPro

Tema Fiyat 79$ – Satın Al

medicalpro-wordpress-temasi

Jogasana

Tema Fiyat 59$ – Satın Al

jogasana-wordpress-temasi
WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir