Profesyonel WordPress
SEO Hizmeti

WordPress SEO hizmeti ile web sitenizin görünürlüğünü organik olarak arttırabilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

WordPress SEO desteği ile rakiplerinizden bir adım önde olun

Unutulmamalı ki günümüzde ürün ve hizmetlerin doğru insanlara ulaştırılması noktasında, profesyonel SEO çalışmaları ile etkileyici web sitesi büyük önem taşır.

 • Site içi SEO çalışmaları

  En başarılı WordPress SEO eklentisinin kurulması ve tüm ayarlamalarının yapılması
  Başlık (title) ve açıklama (description) eksik olan tüm sayfaların tespit edilmesi ve düzenlenmesi
  Websitenizde bulunan tüm kırık bağlantıların tespiti ve 301 redirect ile ilgili yeni bağlantılara yönlendirmesi
  Sitenizdeki görsellerin optimize edilmesi ve alt etiketi içermeyen görsellerin tespit edilerek düzenlenmesi
  Site hızınızın en üst seviyeye ulaşabileceği şekilde ayarlanması ve gerekli cache eklentilerinin kurulumu
  Sitenizin mobil cihazlara uyumlu (responsive) olup olmadığının tespiti, eğer uyumlu değilse yeni bir yol haritası belirlenmesi hakkında detaylı rapor

 • Site dışı SEO çalışmaları

  Google Search Console, Bing ve Yandex Web Master Tools kayıtlarınızın yapılması ve Sitemap XML dosyanızın oluşturulması
  Google Analytics, Facebook Pixel, Google Re-Marketing kodlarının ayarlanarak sitenize eklenmesi
  Siteniz için sosyal medya profillerinizin oluşturulması, görsellerinin hazırlanması ve içeriklerinizin (maksimum 10 adet) sosyal medya platformlarında paylaşılması
  Türkiye’nin en büyük firma rehberlerine ve dizinlerine kaydının yapılması
  Türkiye’nin en değerli forumlarında ve sözlüklerinde tanıtım yazısı
  İşletmeniz ile benzer içerikli sitelerde websiteniz hakkında tanıtım yazılarının alınması

Reklamlara binlerce lira harcamaktan sıkılmadınız mı? Başarılı bir SEO çalışması ile Google’da ilk sıraya yerleşin ve rakiplerinizden bir adım önde olun!

Halim KILIÇ
WordPress Destek Uzmanı

Detaylı SEO hizmeti

SEO, sitenize reklam ücretleri harcamadan arama motorlarında ön
sıralarda yer almanıza olanak sağlayan en önemli unsurdur

Günümüz rekabet koşullarında ayakta kalabilmek için interneti doğru şekilde kullanmak büyük önem taşımaktadır. Etkileyici bir web sitesi ile bunu gerçeğe dönüştürmek mümkün. Müşteri potansiyelini artırmak ve kalıcı müşteri yaratmak için kullanışlı, göz yormayan ve devamlı ziyaret edilebilir bir site elde edilmelidir.

Bu konuda gerçekleştirdiğimiz WordPress SEO çalışmaları altında, ürün ve hizmetlerimizin doğru biçimde müşterilerinize ulaşmasına olanak tanımaktayız. Profesyonel bir anlayışla ele aldığımız SEO çalışmaları neticesinde, web sitenizin doğru etkileşimde müşterilere ulaşmasına fırsat veriyoruz. Özellikle arama motorlarında rakiplerinize göre daha ön planda kalmamız için, SEO adına gerekli tüm etmenleri göz önüne alıyoruz.

Neden SEO?
Neden SEO?

İnternet dünyasında kalıcı olmak ve müşterilerle devamlı iletişim halinde kalabilmek için, doğru web sitesine sahip olmak gerekmektedir. Bu yüzden profesyonel web yazılım hizmeti ile sizlere bu olanağı sunuyoruz. Ayrıca beğeni toplayacak web tasarım ile grafik tasarım seçenekleri, gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz amaca bağlı olarak doğru bir platformda hayata geçirilir.

Daha sonra SEO çalışmaları ile tamamladığımız hizmetimizin ardından, zorlu rekabet koşulları altında bir adım öne çıkabilirsiniz. Ayrıca bizden aldığınız desteğin ardından ileriki zamanlarda her daim farklı konular için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere her türlü desteği sağlamak için hazırız.

Sizler için tasarımını gerçekleştirdiğimiz sitelerin altyapısı, dünyanın en çok kullanılan sistemi olan WordPress ile temellendirilmektedir. Böylece internet dünyasında aralıksız online kalabilir, müşterilerinizin uzun süre sitenizi ziyaret etmesine fırsat verebilirsiniz.

Göz dolduran tasarımlar sayesinde müşterileriniz sitenizi farklı cihazlar aracılığıyla rahatlıkla ziyaret edebilir. Hem masaüstü versiyon hem de mobil uygulama geniş kullanım alternatifleriyle etkin sunum sağlamaktadır.

Tasarım ve performans bir arada!
Tasarım ve performans bir arada!
ücretsiz teklif formunu kullanarak
WordPress destek hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WordPress kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız?
  bir WordPress uzmanından destek alın

  Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak
  websiteniz için destek talebinde bulunabilirsiniz

  Halim KILIÇ

  Halim KILIÇ

  WordPress Destek Uzmanı
  Canlı Destek

  Canlı Destek

  Hemen Destek Alın
  Telegram
  @halimkilic
  WhatsApp
  0 850 304 04 60
  Skype
  @halimkilic

  Önemli – Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz.