WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin

WordPress Arama Motoru Optimizasyonu

WP Servis SEO hizmeti ile işletmenizin Google'da ve diğer arama motorlarında görünürlülüğünü arttırmak istermisiniz? Sizin için basit ve güvenli bir yol izliyoruz. Sitenizin analizini yapıyor, hataları gideriyor ve sitenizi SEO ya en uygun hale getiriyoruz.

SEO Eklentisi Kurulumu

Satın almış olduğunuz pakete göre ücretli yada ücretsiz SEO eklentisini kuruyoruz ve tüm ayarlarınızı tarafımızca gerçekleştiriyoruz. Bu eklentiler sayesinde bağlantı yapınızı kontrol edebilir, sosyal medya ayarlarınızı siteniz üzerinden yapabilirsiniz.

Validasyon Hatalarının Çözümü

Websitenizin W3 standardlarında olması arama motorları için çok önemli. WP SEO hizmeti ile sitenizdeki bütün validasyon hatalarını gideriyoruz ve sitenizi W3 standardlarına uygun hale getiriyoruz. Bu hizmet siteniz arama motorlarında daha ön sıralarda yer almasına yardımcı olacaktır.

Sayfa Hızını Yükseltmek

Yeni Google güncellemelerinin en önemli unsurlarından biride sayfa hızı skorudur. Websiteniz ne kadar hızlı açılırsa ön sıralarda yer almanız o kadar kolaylaşır. Sitenizin sayfa hızını yükseltiyoruz, gereksiz eklentileri siliyor ve tüm resimlerinizi optimize ediyoruz.

Neden WP SEO Hizmeti?

Sitenizin tasarımına harcadığınız zaman ve paranın boşa gitmesini istemezsiniz. Bir websitesinin olmazsa olmazlarından biride SEO uyumudur.

WordPress kurulum hizmeti ile birlikte sunduğumuz WordPress SEO hizmeti sayesinde sitenizdeki SEO eksiklerini gideriyoruz, W3 validasyon hatalarını düzenliyoruz, sayfa hızı skorunuzu arttırıyoruz. Böylelikle siteniz arama motorlarında daha ön sıralara çıkıyor ve sizde müşteri potansiyelinizi arttırıyorsunuz.

İletişime Geçin

WordPress içerik yönetim sistemi ile onlarca mutlu müşteriye sahip olan WP Servis, yeni müşterilerine hizmet vermek için her geçen gün kendini yeniliyor.