15+ Mobil Uyumlu WordPress Şirket Temaları

Biz sizler için en etkili ve donanımlı WordPress şirket temalarını araştırdık ve listeledik. Umarım işletmenizi yansıtan bir tema bulma konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

İşletmenizin dikkat çeken özelliklerinden biri web sitenizdir. Online platformlarda sitenizin yer alması aslında bir nevi müşterileriniz açısından güven oluşturur. Web sitenizde en çok dikkat çeken şeylerden biri de kullandığınız temadır.

Aradığınız bir şirket temasıysa muhtemelen daha sade, cıvıl cıvıl renkler yerine daha klasik, güven veren bir tema tercih etmelisiniz. Örnek olarak en çok kullanılan kurumsal site renkleri mavi ve kırmızı olmaktadır. Görsellik dışında da tabiki dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Mesela iletişim formu, sayfa yapısı, menü yapısı, sosyal medya entegrasyonu, SEO yapısı vb. Şirket temalarında özellikle aranan en büyük özellikler mobil cihazlara uyumlu olmalarıdır. Slider alanı ve menü tasarımlarıda kurumsal siteler için çok önemlidir.

Hakkımızda, iletişim ve benzeri sayfalar için standart tasarımlar gereksede, şirket siteleri için özellikle ürünlerini listeleyebilecekleri tasarımlar oldukça önemlidir. Genellikle portföy tasarımlarda kullanılan ürün sergilemeler, WooCommerce’in gelişmesi ve katalog modunun rahatlıkla kullanılması sayesinde ürün listelemek için tercih edilen modüller arasında yer almaktadır. Aşağıdaki listede yer alan temaların tamamı partneri olduğunuz ThemeForest firması tarafından satışa sunulmaktadır. Diğer temaları görmek isterseniz tıklayın.

En iyi WordPress Şirket Temaları

Biz sizler için en etkili ve donanımlı WordPress şirket temalarını araştırdık ve listeledik. Umarım işletmenizi yansıtan bir tema bulma konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Not: Listelediğimiz temalarda herhangi öne çıkan bir özelliğe göre sıralama yapılmamıştır.

Sizin için 2021’in en iyi WordPress şirket temalarını listelemeye çalıştık. Daha önce sağlık sektörüyle ilgili temaları da listelemiştik. Tüm WordPress temalarına İncelemeler kategorimizden erişebilirsiniz. Farklı tema seçeneklerini incelememizi ve bir yazı hazırlamamızı isterseniz yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir