WPServis.com Yayın Hayatına Başladı

WPServis.com uzun soluklu bir çalışmanın ardından yayın hayatına başladı ve ilk blog yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bugün sizlerle WP Servis hizmetleri ve resmi internet sitesi hakkında bir kaç detay paylaşmak istiyorum.

Öncelikle WP Servis, dünyanın en sevilen içerik yönetim sistemi olan WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır. Müşterilerimize de aynı içerik sistemini kullanacak web tasarım hizmeti vereceğiz. WordPress alt yapısı bilindiği gibi sadece blog oluşturmak için kullanılmıyor, bunun yanı sıra birbirinden özel kurumsal web siteleri oluşturmanıza da olanak sağlıyor, tabiki tema desteği sayesinde. İlerleyen günlerde sizlerle ücretli WordPress temaları paylaşacağız tabiki ücretsiz WordPress temaları da paylaşmak istiyoruz. Tabi bunun için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Eğer kendinize ait bir WordPress tema tasarımınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bizde onu blogumuz da dostlarımız ile paylaşalım.

Nedir bu WP Servis?

WP Servis, profesyonel WordPress kurulumu, sosyal medya optimizasyonu, kurumsal kimlik tasarımları ve daha bir çok servisi hizmet veren bir internet blogudur. WPServis.com vermiş olduğu tüm WordPress kurulum paketi hizmetlerinde, dünyanın en sevilen en fonksiyonel WordPress temalarını kullanmaktadır ve bu tasarımlar ömür boyu güncelleme garantisi altındadır.

Bu tasarımlar bütün mobil cihazlara uyumlu olup (responsive), sınırsız sayfa oluşturmanıza olanak sağlayan sayfa oluşturucu eklentiler (page builder) ile birlikte optimize edilmiştir.

WordPress kurulum ücretleri ne kadardır?

WP Servis hizmetleri 3 paket olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bu paketler, WordPress Başlangıç, WordPress Profesyonel ve WordPress Kurumsal pakettir. Paket detaylarını lütfen WordPress Kurulum Ücretleri sayfamızdan inceleyiniz.

Sadece ücretli hizmetleriniz mi var?

Hayır, WP Servis olarak Türkiye’nin en detaylı WordPress destek sitesi olmayı hedefliyoruz. Bunun için sitemizde WordPress ipuçlarından, ücretsiz WordPress tema ve eklentilerine, WordPress video derslerine kadar yüzlerce ücretsiz içeriği sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Bundan sonra sizlerle paylaşacağımız hizmetlerimizi ve blog yazılarımızı sosyal medya profillerimizde de paylaşacağız. Lütfen bizi sosyal medya profilleriniz de takip edin ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı ve hızlı bilgiye ulaşın. Sosyal medya profillerimiz aşağıda listelenmiştir.

1. WP Servis Facebook’ta
2. WP Servis Twitter’da
3. WP Servis Youtube’da

Sonuç olarak, Ekim 2014 itibarı ile www.WPServis.com web sitemiz yayın hayatına başladı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir