Uygulamalı WooCommerce e-Ticaret Eğitimi

Kategori: E-Ticaret
İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Kurs linki
Sosyal medyada paylaş

Eğitim hakkında

Sizin için hazırladığımız WooCommerce eğitim setinde öğrenecekleriniz sayesinde hem kendi e-ticaret sitenizi inşa edebilir hemde müşterilerinize e-ticaret sitesi kurarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Hazırlanan bu WooCommerce eğitiminin tamamı Türkçe’dir ve hiç bir kod bilgisi bilmenize gerek yoktur. Eğitime başlarken hızlı WordPress kurulumu gerçekleştiriyor olacağız. Ardından WooCommerce ve WooCommerce menülerinin tanıtımını ele alacağız. Bu eğitim seti ile birlikte 3 adet bitirme projesini tamamlıyor olacağız. Bu sayede hem premium bir temanın nasıl kurulacağını öğrenecek hemde ücretsiz WooCommerce temaları ile nasıl e-ticaret sitesi yapılır öğreneceksiniz.

Proje tamamlandıktan sonra a dan z ye WooCommerce’i öğrenmiş olacak ve arama motoru optimizasyonlarınızı yaptıktan sonra websitenizden satış yapmaya hale geleceksiniz. Kurs boyunca ve kurstan sonra aklınıza takılan tüm soruları “Eğitmene Sor” butonu aracılığı ile yada iletişim sayfasından bana iletebilirsiniz.

Eğer WordPress hakkında bilgi edinmek ve kendi e-ticaret sitenizi oluşturmak istiyorsanız, öğrenme garantili WordPress eğitim setine abone olmayı unutmayın.

Daha fazlası

Eğitim içeriği

Başlangıç

  • Alan adı nedir, nasıl satın alınır?
  • Web hosting nedir, nasıl satın alınır?
  • SSL sertifikası nedir, nasıl satın alınır?
  • WordPress nedir, nasıl kurulur?

WooCommerce’e Giriş

e-Ticaret Site Projesi
Bu eğitim setinde premium bir tema olan Woodmart temasını kullanarak Elementor eklentisi ile e-ticaret sitemizi yapacağız.

WooCommerce Ürün Ekleme

Kargo, Vergi ve Ödeme Ayarları

WooCommerce SEO Ayarları

WooCommerce Dijital Pazarlama

Öğrenci puan ve yorumları

Henüz yorum yapılmadı
Henüz yorum yapılmadı

Kurumsal

wpservis-beyaz-logo

Size özel teklifler, WordPress tasarım trendleri ve daha fazlası hakkında güncel kalın.

© 2014 – 2024 · WordPress Destek bir Creaup girişimidir · Tüm hakları saklıdır.