Profesyonel WordPress
Kurulum Hizmeti

WordPress kurulum hizmeti ve eklenti, tema kurulumu için hemen teklif isteyin.

Hizmet Çalışma Süreci

Websitenizin en kısa sürede hazırlanması ilk hedefimiz

 • fikir alışverişi.

  Çalışmalarımıza başlamadan önce hangi WordPress hosting paketini seçmeniz gerektiğini ve işletmenize en uygun alan adı ve binlerce WordPress temasından birinin seçimini yapıyoruz.

 • sitenizin hazırlanması.

  WordPress siteniz için tema seçiminin ardından sizlerden temin edilen bilgiler doğrultusunda tüm sayfa ve içerikleriniz hazırlanır ve siz tamam diyene kadar revizeler devam eder.

 • detaylı raporlama.

  Sitenizin hazırlanmasının ardından size özel eğitim videoları hazırlıyoruz. Bu videolar sayesinde websitenizi nasıl yönetmeniz gerektiğini anlatıyoruz ve akabinde 1 yıllık ücretsiz destek süreciniz başlıyor.

Hizmet Sektörleri

Aşağıdaki listede WordPress kurulum hizmetinin hangi sektörler
için ideal olduğunu görebilirsiniz

 • kurumsal firmalar.

  İster lokal olsun isterse online, her kurumsal firmanın bir web sitesine ihtiyacı vardır. İşletmenizi duyurmanın en etkili yolu internet ortamıdır.

 • e-ticaret.

  Özellikle Instagram butiklerinin olmazsa olmazlarından e-ticaret website kurulum paketleri ile online satışa hemen başlayın.

 • magazin & haber.

  Şehir rehberlerinin, magazin sitelerinin ve haber sitelerinin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümler WordPress alt yapısında mevcut!

 • kişisel blog.

  Eğer hakkında yazmak istediğiniz özel bir konu varsa yada paylaşmak istedikleriniz, bunun için en uygun platform her zaman WordPress’tir.

 • emlak & inşaat.

  İnşaat projelerinizi yada emlak portföyünüzü müşterilerinize online ortamda göstermek sizlere büyük avantajlar kazandırır.

 • diğer sektörler.

  Bu saydığımız sektörlerin dışında, WordPress tüm kurumsal yada kişisel projeler için ideal bir alt yapıya sahiptir.

Hayalinizdeki web site için en
uygun kurulum paketleri

Aşağıda yer alan WordPress paketlerinden işletmenize en uygun olanını seçin. Eğer bu paketlerden herhangi biri
isteklerinizi karşılamıyorsa, tüm detayları görüşmek üzere bizimle iletişime geçin.

WordPress destek ve kurulum ücretlerine KDV dahil değildir. %18 KDV oranı faturalama esnasında tarafınıza yansıtılacaktır.

WordPress Kurulum Hizmeti Neleri Kapsar?

İşletmenize özel WordPress kurulum hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir
size özel sunduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz

 • Tema ücreti pakete dahil mi?

  Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest.net firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

 • Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

  Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

 • SEO hizmeti veriyor muyuz?

  Evet profesyonel ve başlangıç seviyesi olarak SEO hizmeti veriyoruz. Tüm SEO paketleri hakkında detaylı olarak WordPress SEO Hizmeti sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 • Nasıl ödeme yapabilirsiniz?

  WP Servis üzerinden satın alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

 • Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

  Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: e-ticaret yada blog) çalışmalar 1 ila 5 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

 • Neden hosting, domain ve SSL 1 yıl?

  Sizin için yaptığımız tüm çalışmalarda ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmakta. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

 • Çalışmalar ile ilgili rapor alacak mısınız?

  Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 • Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

  Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve kurumsal paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 • Ücret iadesi var mı?

  Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm işlemler tarafımızdan yapılarak sizleri memnun etmek görevimiz.

 • Sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

  Sadece E-ticaret paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, ürün ekleme, sipariş takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

WordPress ile hayallerinize kavuşun

Kurumsal websiteniz için en doğru çözüm

Dijital dünyanın kendisinin iyiden iyiye hissettirdiği günümüzde internet/web siteleri hayati ihtiyaçlarımızdan biri olarak öne çıkıyor. Web siteleri internet ortamında dolaşıma imkân sağlayan bir nevi arayüz olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de ticari faaliyetler içerisinde olan firmalar ve bireyler için büyük bir gereksinim olma özelliği taşırlar.

WP Servis, müşterilerine hem web sitesi tasarımları hem de destek yazılımları konusunda önemli hizmetler sunmaktadır.

Halim KILIÇ
Halim KILIÇ
WordPress Uzmanı - İletişime geç

WordPress dünyanın en gelişmiş içerik yönetim sistemidir. Bu yüzden WP altyapısına uygun ve tam entegre olarak çalışan yüzlerce tema ve binlerce eklenti mevcuttur. Web sitenizi geliştirmeniz için gerekli olan tüm eklenti ve temaların kurulumları WP Servis tarafından yapılmaktadır.

Ek Özellikler
Ek Özellikler

Dünyanın en iyi uygulamalarını çözüm ortağı olarak kullanıyoruz

 • iyzico-logo
 • woocommerce-logo
 • envato-logo
 • google-logo
 • onesignal-logo
 • facebook-business
 • gtmetrix-logo
 • turhost-logo

ücretsiz teklif formunu kullanarak
WordPress destek hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WordPress kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız?
  bir WordPress uzmanından destek alın

  Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak
  websiteniz için destek talebinde bulunabilirsiniz

  Halim KILIÇ

  Halim KILIÇ

  WordPress Destek Uzmanı
  Canlı Destek

  Canlı Destek

  Hemen Destek Alın
  Telegram
  @halimkilic
  WhatsApp
  0 850 304 04 60
  Skype
  @halimkilic

  Önemli – Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz.