WordPress Kurulum Hizmeti

İşletmenize özel WordPress kurulum hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir size özel sunduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz

Neden WP Servis seçmelisiniz?

WordPress dünyanın en gelişmiş içerik yönetim sistemidir. Bu yüzden WordPress altyapısına uygun ve tam entegre olarak çalışan yüzlerce tema ve binlerce eklenti mevcuttur. Web sitenizi geliştirmeniz için gerekli olan tüm eklenti ve temaların kurulumları WP Servis tarafından yapılmaktadır.

wordpress-kurulum

Firmanızı tanıyoruz

Çalışmalarımıza başlamadan önce hangi hosting paketini seçmeniz gerektiğini ve işletmenize en uygun alan adı ve binlerce temadan birinin seçimini yapıyoruz.

Sitenizi tasarlıyoruz

WordPress siteniz için tema seçiminin ardından sizlerden temin edilen bilgiler doğrultusunda tüm sayfa ve içerikleriniz hazırlanır ve siz tamam diyene kadar revizeler devam eder.

Projenizi tamamlıyoruz

Sitenizin hazırlanmasının ardından size özel eğitim videoları hazırlıyoruz. Eğitim videoları sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan sitenizi nasıl yönetmeniz gerektiğini anlatıyoruz.

Hizmet Sektörleri

Aşağıdaki listede WordPress kurulum hizmetinin hangi sektörler için ideal olduğunu görebilirsiniz

Kurumsal

İster lokal olsun isterse online, her kurumsal firmanın bir web sitesine ihtiyacı vardır. İşletmenizi duyurmanın en etkili ve ucuz  yolu bir website sahibi olmaktır.

e-Ticaret

Özellikle Instagram butiklerinin olmazsa olmazlarından e-ticaret website kurulum paketleri ile online satışa hemen başlayabilirsiniz. İşte ilgili sektörler;

Blog & Portföy

Kişisel bloglardan şehir rehberlerine, magazin sitelerinden haber sitelerine kadar tüm ihtiyaçlara en uygun çözümler WordPress alt yapısında mevcut!

WordPress Kurulum Ücretleri

Aşağıda yer alan WordPress paketlerinden işletmenize en uygun olanını seçiniz. Eğer bu paketlerden herhangi biri isteklerinizi karşılamıyorsa, tüm detayları görüşmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç

Kurumsal

Enterprise

Sorularınız mı var?
Sıkça sorulan sorulara göz atın

Tema ücreti pakete dahil mi?
Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.
SEO hizmeti veriyor muyuz?
Evet profesyonel ve başlangıç seviyesi olarak SEO hizmeti veriyoruz. Tüm SEO paketleri hakkında detaylı olarak WordPress SEO Hizmeti sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.
Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: başlangıç yada kurumsal) çalışmalar 3 ila 7 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Çalışmalar ile ilgili rapor alacak mısınız?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ücret iadesi var mı?

Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm revizyon işlemleri yapılacaktır.

Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Nasıl ödeme yapabiliriz?

WP Servis üzerinden satın alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

Hosting, domain ve ssl hakkında bilgi verir misiniz?

Sadece enterprise paket dahilinde ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 1 ay, kurumsal paket 2 ay ve enterprise paket 4 aylık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Web sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece enterprise paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, sayfa ekleme, formların takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz teklif formunu kullanarak WordPress kurulum hizmeti hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı WordPress kurulum hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız? Bir WordPress uzmanından destek alın.

fab    Kişisel verileriniz, gizlilik politikası kapsamında işlenmektedir. "Mesajı gönderin" butonuna basarak ilgili şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.