Çözüm Ortaklarımız

WordPress ve WooCommerce ekosisteminin en güçlü markaları ile yaptığımız güç birliği sayesinde sizlere sunulan katma değerli hizmetlerden çok daha avantajlı olarak faydalanarak markanızı daha ileriye götürebilirsiniz. 

WordPress

WordPress, bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Web siteleri oluşturmak ve yönetmek için kullanılan bir açık kaynak yazılımdır. WordPress, kullanıcılarına bir web sitesi oluşturmak için birçok özellik sunar.

wordpress-org

WooCommerce

WooCommerce, bir e-ticaret eklentisidir. WordPress için geliştirilmiştir ve WordPress kullanılarak oluşturulan bir web sitesine e-ticaret özellikleri eklemek için kullanılır. 

woocommerce-com

ThemeForest

ThemeForest, bir web tasarım malzemesi satış platformudur. ThemeForest, web siteleri için kullanılabilecek çeşitli tasarım malzemelerini satın alınabilecek veya satılabilecek bir platformdur.

themeforest

Cloudways

Cloudways, bir bulut bilişim hizmetleri sağlayıcısıdır. Cloudways, kullanıcılarına bulut tabanlı sunucu yönetimi, uygulama dağıtımı, yük dengeleme ve benzeri özellikler sunan bir platform sağlar.

cloudways_1

Turhost

Turhost, bir web hosting hizmeti sağlayıcısıdır. Web hosting, bir web sitesinin internet üzerinde erişilebilir olmasını sağlar. Turhost, kullanıcılarına web sitesi barındırma hizmetleri ve domain hizmeti sunar.

turhost_1

Creaup

Creaup, WP Servis’in özellikle Amerika ve Avrupa’da bulunan WordPress kullanıcıları için partnerlik yaptığı bir web tasarım ajansıdır. Creaup sadece yurt dışında bulunan müşterilere hizmet vermektedir.

creaup_1

iyzico

iyzico, Türkiye’de bir ödeme işlemleri platformudur. iyzico, kullanıcılarına online ödeme kabul etme, müşteri yönetimi ve benzeri özellikler sunar. iyzico, çeşitli ödeme yöntemlerini destekler.

iyzico

WPML

WPML, bir WordPress eklentisidir ve WP kullanılarak oluşturulan web sitelerini çok dilli hale getirmeyi amaçlar. WPML, kullanıcıların web sitelerine çok dilli özellikler eklemelerine yardımcı olur.

wpml

Meta Şirket

Meta Şirket, kullanıcılarının Türkiye, Amerika, İngiltere, Dubai gibi pek çok ülkede şirket açmasına şirket açma imkanının yanı sıra farklı dijital ürünleride bir arada sunan bir girişimdir. 

metasirket

Intense

Intense Yazılım, WordPress ve WooCommerce için eklentiler ve özel yazılımlar geliştiren bir yazılım ajansıdır. Kargo, ödeme yöntemleri ve tüm pazaryeri entegrasyonları için eklentiler üretmektedir.

intense

JivoChat

JivoChat, bir müşteri iletişim platformudur. JivoChat, web sitelerine eklenen bir widget aracılığıyla çalışır ve bu widget sayesinde web sitelerinin ziyaretçileri ile iletişim kurmalarına yardımcı olur.

jivochat

YITH Themes

YITH Themes, bir WordPress tema ve eklenti üreticisidir. YITH Themes, WordPress kullanılarak oluşturulan web sitelerine özel tasarım temaları satın alınabilecek veya satılabilecek bir platformdur.

yiththemes