WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin
 

Sıkça Sorulan Sorular

WP Servis ile ilgili en çok sorulan sorular aşağıda listelenmiştir. Eğer sizinde sormak istediğiniz bir soru varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorularda aklınıza takılan bazı soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Daha fazla sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. bunun için lütfen iletişim sayfamızı yada Twitter @wpservis hesabımızı kullanınız.

Çalışmalar Kaç Günde Teslim Edilir?

Satın almış olduğunuz WordPress Başlangıç Paketi ve WordPress Profesyonel Paket hizmeti ortalama 3-7 iş gününde teslim edilmektedir. WordPress Kurumsal Paket teslim süresi ortalama 7-10 iş günü sürmektedir. Verilen bu oranlar sizlerin bizlere temin ettiği materyaller ile orantılıdır (Örnek: Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Ürünler vs.). Bu materyaller ne kadar kısa sürede teslim edilirse, işin teslim edilme süresi o kadar kısalacaktır.

Hosting ve Domain Ücretleri Fiyatlara Dahil mi?

WP Servis, hosting ve domain hizmeti vermemektedir, bunun nedeni genelde müşterilerimizin kendilerine ait domain (alan adı) ve hosting hesaplarının olmasıdır. Aksi durumlarda yani eğer müşterinin bir domain ve hosting hizmetine de ihtiyacı var ise, birlikte çalıştığımız Hostgator.com firmasından hosting ve domain hizmeti alınmaktadır. Bu ekstra bir ücrete tabidir, ortalama yıllık masraf 150 TL civarıdır. (Bu oran 2016 yılı hosting ve domain ücretleri baz alınarak hesaplanmıştır.)

Ücretli WordPress Temaları Fiyatlara Dahil mi?

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest.net firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

Çalışmalar Üzerinde Revizyon Hakkımız Var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Profesyonel SEO Hizmeti Veriyormusunuz?

Malesef profesyonel SEO hizmeti vermemekteyiz. Bunun nedeni, çalışma arkadaşlarımızın genel olarak tasarım ve kodlama alanında uzman olmalarıdır. Sizlere verdiğimiz SEO hizmetleri sadece standard WordPress SEO eklenti ve ayarları ile sınırlıdır. Eğer istenirse profesyonel SEO hizmeti partner olduğumuz diğer sitelerden belli bir ücret karşılığı alınabilir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ne Şekilde Ödeme Yapabilirim?

Şu an itibarı ile banka havalesi ve PayPal ile ödeme almaktayız. Buna ek olarak çok yakında Payu, iPara ve diğer ödeme yöntemleri de hizmetlerimize dahil olacaktır.

Ödeme yapabilmek için lütfen yukarıda bulunan paketlerden herhangi birini seçerek “Satın Al” butonuna basınız ardından üyeliğinizi tamamlayıp ödeme yapabilirsiniz.

Çalışmalar ile İlgili Rapor Veriyormusunuz?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

İş Bittikten Sonra Destek Alabilecekmiyiz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve kurumsal paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Başka bir sorunuz mu var?