Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorularda aklınıza takılan bazı soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Daha fazla sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. bunun için lütfen iletişim sayfamızı yada Twitter @wpservis hesabımızı kullanınız.

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest.net firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Malesef profesyonel SEO hizmeti vermemekteyiz. Bunun nedeni, çalışma arkadaşlarımızın genel olarak tasarım ve kodlama alanında uzman olmalarıdır. Sizlere verdiğimiz SEO hizmetleri sadece standard WordPress SEO eklenti ve ayarları ile sınırlıdır. Eğer istenirse profesyonel SEO hizmeti partner olduğumuz diğer sitelerden belli bir ücret karşılığı alınabilir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Şu an itibarı ile banka havalesi ile ödeme almaktayız. Buna ek olarak çok yakında Payu, iPara ve diğer ödeme yöntemleri de hizmetlerimize dahil olacaktır.

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: e-ticaret yada blog) çalışmalar 1 ila 5 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve kurumsal paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Eğer hala aklınıza takılan başka sorular varsa, lütfen aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşın.

[contact-form-7 404 "Not Found"]