WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin
 

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin WP Servis için neler düşündüğünü bilmek bizim için çok önemli. Sizlerde aşağıda listelenen dostlarımız arasına katılmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.
Gulsima Çağıl
Butik Sahibi

"4 yıldır Instagram üzerinden yürüttüğüm çalışmalarımı WP Servis sayesinde artık şahsi internet sitem üzerinden de yürütebilmekteyim! Herşey için çok teşekkürler WP Servis!

Filiz ÖZER
Butik Sahibi

"Uzun zamandır bir websitesinin hayalini kuruyordum. Uygun maliyetle muhteşem bir internet sitesine sahip oldum, hemde aradığım her özellik içinde! Ne diyebilirim ki, çok teşekkürler.

Banu TOR
Butik Sahibi

"WP Servis firmasından daha öncede bir site tasarım hizmeti satın almıştık. Yeni sitemizde de yine sizinle çalışmaktan mutluluk duyduk. Çalışmalarınız gerçekten çok hızlı ve arama motoru dostu. Özellikle iş bitiminden sonra sunulan rapor bir harika."

Ender ER
Veteriner Hekim

"WordPress sisteminin bu kadar profesyonel ve bu kadar kullanıcı dostu olduğunu bilseydim, sizlerle çok daha önce iletişim kurardım. WordPress ve WP Servis ten çok memnun kaldık. Ayrıca kurumsal kimlik çalışması bir harika ellerinize sağlık."

Nurullah ÖKTEM
İngilizce Öğretmeni

"WPServis.com işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz."

Nilüfer KORKMAZ
Butik Sahibi

" WP Servis'ten website paketi kurulum paketi satın aldım. 1 hafta gibi kısa bir sürede sitemi bitirip teslim ettiler. Muhteşem bir hizmet ve destek sundular. Teşekkürler WPServis! "