wpservis-beyaz-logo

Dünya çapındaki müşterilerimiz için dijital çözümler sunuyoruz.

Bizi müşterilerimizden dinleyin.

Müşteri Yorumları

WPServis olarak, müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin kalitesine ve memnuniyetine önem veriyoruz. Bu nedenle, müşteri yorumları sayfasını oluşturduk. Bu sayfa, müşterilerimizin ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullandıktan sonra yaptıkları geri bildirimlerin yer aldığı bir platformdur.

Bu sayfada yer alan yorumlar, müşterilerimize hizmetlerimizi ve ürünlerimizi nasıl değerlendirdiklerini anlamamıza yardımcı olur ve bizim için çok değerlidir. Müşterilerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmetlerimizi ve ürünlerimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

Rabia Özdemir

Rabia Özdemir

WordPress konusunda gerçekten başarıya ulaşmış birisidir kendisi. Sorularınızı asla yanıtsız bırakmaz ve problemlerinizi çok kısa sürede çözüme kavuşturur.
Ahmet Özcan

Ahmet Özcan

işinde bu kadar başarılı başka birini görmedim. wordpress deyince aklıma artık bu firma gelecek. Zaten işinin ehli olduğu firma adından da belli. 5 farklı firmaya para kaptırmıştım. ama bu firmanın siteme bulaşan virüsü temizlemesi 20 dk aldı. teşekkürler wpservis!
Çağla Yaman

Çağla Yaman

Kurulumla ilgili yaklaşık 2 gündür zaman kaybettiğim sıkıntımı yarım saat içerisinde çözüldü. Geri dönüş, ilgi alaka ve teknik destek kısmında kesinlikle çok iyi. Profesyonel destek olarak ilk aklıma gelecek yer oldu artık. Harikasınız.

Etamine Store

Etamine Store

Takıldığım bir konu vardi, çok uğraştım yapamadım. Zaten videolarından tanıdım Halim beye yazdım , sağolsun hemen döndü pc ye bağlanıp sorunu çözdü. Kendisine alanında çok iyi ve başarılı, çok teşekkür ederim.

Ömer

Ömer

Bir blog sayfası yaptırma fırsatı buldum gerçekten bu devirde işini düzgün yapan insanlar varmış dedirtti. Dürüst, anlayışlı yardımsever iş bittiğinde bile sonrasında istediğin zaman destek olurum diyerek her seferinde güven veren bir insan selam olsun böyle güzel insanlara başarılarının devamını dilerim.
Butterfly Stand Görsel Çözümler

Butterfly Stand Görsel Çözümler

Halim Bey, Çok teşekkür ederim. 2 dakika olmadan e ticaret web sayfamdaki sorunumu çözdünüz. Tekrar dan teşekkür ederim. İyi günler, Cihan Adakçı Butterfly Stand Görsel Çözümler

Tansu Güçlüer

Tansu Güçlüer

Yılların vermiş olduğu tecrübenizle soruna hemen çözüm bulmanız zaman kaybını önlemiş oldu. İşinizi özveriyle yaptığınız için teşekkür ederiz.

Tolgunay Karadağ

Tolgunay Karadağ

İnternet sitemde yaşadığım ücretsiz kargo gönderi problemi için kendilerine ulaşmam sonucunda problemimi çözmede destek oldu çok teşekkürler.

Aykut Yıldırım

Aykut Yıldırım

7 gündür çözemediğim menüdeki sorunu çözdü. ilgisi ve bilgisi ender kişilerden. Çok teşekkürler.

Mustafa Doğan

Mustafa Doğan

WordPress alanında gerçekten kendini kanıtlamış sayılı kişilerden, web sitemde kayma meydana geliyordu, Halim bey uzaktan bağlantı sağlayarak 10 dakika içerisinde problemi çözdü, kendisene tekrar burdan teşekkür ediyorum, WordPress ile ilgili problemi olan arkadaşlar gerçekten ilk önce Halim bey'e danışmalılar, tekrar teşekkürler iyi çalışmalar dilerim :)
Kerem Yazıcı

Kerem Yazıcı

Wp Servis'e, wordpress e-ticaret sitesi yapımı, site optimizasyonları, site hızlandırma, hosting taşıma gibi bir çok iş yaptırdım ve çok memnun kaldım. İlgi alaka ve en önemlisi bilgi çok üst düzeyde ve özellikle wordpress konusunda uzman oldukları kesin. Sitenizle ilgili ne varsa gözünüz kapalı destek alabilirsiniz.
İpek Eraslan

İpek Eraslan

İnternet sitemiz için gecenin bu saatinde bize destek olan WP Servis ekibine çok teşekkür ederiz.Youtube dan 2 dakika içinde mesajımıza cevap verip bizim ömür boyu uğraşıp çözemeyeceğimiz şeyi 10-15 dkda çözdü ne kadar teşekkür etsek az, tüm işlerimizde ilk adresimiz olacaksınız:)

Berkan Akkoyunlu

Berkan Akkoyunlu

26 mayıs 2020 tarihi Ramazan bayramının 3. günü ve tatil olmasına rağmen, cevap alamayacağımı düşündüğüm halde WhatsApp üzerinden bildirdiğim soruna 15 dakika içerisinde müdahale ederek bana yardımcı olan HALİM KILIÇ'a çok teşekkür ederim. Böyle bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığım içinde çok memnunum. İyi çalışmalar dilerim.

Mine Ekşi

Mine Ekşi

Gerçekten harika bir firma ne kadar sorum varsa bıkmadan yanıtladılar. Birçok sorunum çözüldü çok teşekkür ediyorum. Tam bir profesyoneller. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. 🌷
Emre Yılmaz

Emre Yılmaz

Gerçekten işini ehli biri. Bahsettiğim problemi çözmesi 10-15 sürmedi. Çok kibar ve nazik biri. Herkese tavsiye ediyorum. Güven ile destek alabilirsiniz.

Tuba Gültekin

Tuba Gültekin

Şimdiye kadar sorunu bu kadar hızlı çözen ve profesyonel bir yer daha görmedim.En zor anımızda yardımını karşılıksız yapan beyefendiye de tekrar teşekkür ederim hem işinde hem de insanlığın da süper olduğunu düşündüğüm için 5 yıldızı fazlasıyla hak ediyor 10 yıldız olsaydı onu verirdim 😄

Relaxing Moment

Relaxing Moment

Site sağlığı ve müşteri memnuniyeti düşünüp taleplerimden daha fazlası yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Fulya Yeliz

Fulya Yeliz

Şu ana kadar aldığım en hızlı ve en verimli destekti. Gece mesaj atmama rağmen hemen cevap geldi. Çok teşekkürler ^-^

Akhan Abdussamed Kaya

Akhan Abdussamed Kaya

Wp destek ekibinizden Halim bey inanılmaz ilgili ve alakalı bir arkadaştı. Bütün sorularıma anında cevap verdi. Hem Telefon görüşmesi hem de Whatsapp desteğiyle bütün tema ve güncelleme ile alakalı sorunlarımı çok kısa sürede çözmemi sağladı🙏
Çok teşekkür ederim..

Mecit Öğrenci

Mecit Öğrenci

Online web sitem'de yaşadığım bir sorun ile ilgili kendilerinden destek almak için irtibata geçtim..
Öncelikle yaşadığım sorunu karşılıklı konuşarak anlamaya çalıştılar ve daha sonra ki süreçte sorunu kendileri görmek için web sitesini hem panel uzerinden hem de farklı araçlarla analiz ettiler.
Sorunun tamamen hosting kaynaklı yetersizlikten dolayı olduğu kanısına vardık. Bayram günü olmasina rağmen bana gösterdikleri samimiyetten dolayı buradan teşekkür mesajı bırakmak istedim.
Kendime düşen sorumlulukları yaptıktan sonra web sitemizin periyodik işlemleri için kendileri ile tekrar irtibata geçmeyi düşünüyorum. Ayrıca bu işlemler için tarafimdan herhangi bir ücret talebi olmadı. İlgi, alaka ve samimiyetiniz için bir kez daha teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

Leman Küçük

Leman Küçük

Günlerdir uğraştığım sorunu çok hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdılar, İlgi ve kalite için çok çok teşekkür ediyorum. Youtube kanalını inceledim onu da kesinlikle öneriyorum. Bu alanda bilgi ve çözüm arıyorsanız Halim Bey açık ara en iyisi.

Halim Doruk

Halim Doruk

WhatsApp numarasına mesaj yazdım ve yardım istedim. 10 dk içerisinde dönüp TeamWeaver ile bağlandılar ve 2 dk. da problemi çözdüler. Halim beye çok teşekkür ederim.

Gül Deniz

Gül Deniz

Daha önce böylesine işine bağlı, özenen, ilgilenen ve uğraşan bir destek ekibiyle karşılaşmamıştım :) gözünüzü kapatın ve huzur içinde bir kahve içerken her şeyi halletmelerini bekleyin.

Şeyda Seval

Şeyda Seval

Web sayfam açılmıyordu, Halim Bey bir kaç dakika içinde sorunu çözdü. Halim Bey'e desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Özay

Ali Özay

Yönlendirmeler ile ilgili yardıma ihtiyacım vardı. saat geç olmasına rağmen hemen yardımcı olup ihtiyacım olan bilgiyi verdiler teşekkürler...

Bünyamin Köysüren

Bünyamin Köysüren

İşlerinde gerçekten profesyoneller. Zor bir sorunu 10 dakikada düzelttiler Harikasınız....