WordPress Destek & Kurulum Hizmetleri

WP Servis, Türkiye’nin en iyi WordPress kurulum hizmetleri ve WordPress destek sitesi olmayı hedefliyor. 2014 yılından beri siz değerli müşterilerimize profesyonel WordPress kurulum hizmeti, sosyal medya ve SEO hizmeti, kurumsal kimlik tasarımları ve daha bir çok servis ile hizmet vermekteyiz.

Neden WP Servis?

En çok sevilen WordPress temaları kullanıyoruz. Bu temalar ömür boyu güncelleme garantisi altındadır ve tüm mobil cihazlara uyumlu, sınırsız sayfa oluşturmanıza olanak sağlayan sayfa oluşturucu eklentiler ile birlikte optimize edilmiştir.

Neden WP Servis?

Vizyonumuz

Bizi tercih eden müşterilerimize mobil cihazlara uyumlu, yüksek güvenlikli ve en son teknoloji ile hazırlanmış WordPress siteleri hazırlayarak, Türkiye’nin ve dünyanın bir çok yerinden daha fazla müşteriyi web site sahibi yapmak.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin talepleri ve istekleri ile örtüşen, kaliteli, yaratıcı, inovatif web tasarım hizmetleri sağlayarak; zamanında, sorunsuz ve sürekli hizmet vererek “WP Servis” kalitesi kavramını hayata geçirerek, müşteri memnuniyeti ve tatminini sağlamak.

Misyonumuz

Hikayemiz

2014 - 2015

WP Servis olarak ilk yılımızı 50+ üzerinde mutlu müşteri ile tamamladık ve müşterilerimizin tamamından olumlu dönüşler aldık.

2015 - 2016

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte müşterilerimize olabildiğince çok yardım ederek enflasyonla mücadeleye destek olduk. 2 yıllık zaman aralığında müşteri portföyümüzü 3 katına çıkardık.

2016 - 2018

Verimlilik açısından en çok hizmet sağladığımız yıl aralığı 2016-2017 oldu. Bu 2 yıllık zaman içerisinde daha çok yol kat ettik ve WordPress kurulum hizmetinin yanı sıra sizlere daha fazla hizmet sunabilmek adına belirli kurslara dahil olduk ve başarılı bir şekilde tamamladık. Ayrıca bu yıllar içerisinde ücretsiz WordPress dersleri yayınladığımız birde Youtube kanalı açtık.

2019 - Devam ediyoruz

2019 yılına büyük heyecanlar ve hedeflerle başladık. Yılın ilk aylarında web sitemizin alt yapısını ve tasarımını tamamiyle yeniledik. Sizlere daha fazla içerik üretebilmek adına blog sayfamızda aktif olarak neredeyse her gün bir eğitici makale paylaşıyoruz.

Rakamlarla WP Servis

Birbirinden güzel insanla tanıştık

0+

Birbirinden güzel insanla tanıştık
Eğitimi başarıyla tamamladık

0

Eğitimi başarıyla tamamladık
Müşterilerimizden tam not aldık

0+

Müşterilerimizden tam not aldık
Müşterimizi yerinde ziyaret ettik

0+

Müşterimizi yerinde ziyaret ettik
Müşterilerimiz WooCommerce ile gelir elde ettiler

0M₺

Müşterilerimiz WooCommerce ile gelir elde ettiler