Hakkımızda

WordPress Destek & Kurulum Hizmetleri

WP Servis, Türkiye’nin en iyi WordPress kurulum hizmetleri ve WordPress destek sitesi olmayı hedefliyor. 2013 yılından beri siz değerli müşterilerimize profesyonel WordPress kurulum hizmeti, sosyal medya ve SEO hizmeti, kurumsal kimlik tasarımları ve daha bir çok servis ile hizmet vermekteyiz.

Neden WP Servis?

WPServis.com vermiş olduğu tüm WordPress kurulum paketi hizmetlerinde, dünyanın en sevilen en fonksiyonel WordPress temalarını kullanmaktadır ve bu tasarımlar ömür boyu güncelleme garantisi altındadır. Bu tasarımlar bütün mobil cihazlara uyumlu olup (responsive), sınırsız sayfa oluşturmanıza olanak sağlayan sayfa oluşturucu eklentiler (page builder) ile birlikte optimize edilmiştir.

Vizyonumuz

Çalıştığımız müşterilerimize yüksek güvenlikli, en son teknoloji ile hazırlanmış web siteleri hazırlayarak, Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinden daha fazla müşteriyi web site sahibi yapmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin talepleri ve istekleri ile örtüşen, kaliteli, yaratıcı, inovatif web tasarım hizmetleri sağlayarak; zamanında, sorunsuz ve sürekli hizmet vererek "WP Servis" kalitesi kavramını hayata geçirerek, müşteri memnuniyeti ve tatminini sağlamak.

Çözüm ortaklarımız

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen bilişim firmaları ile çalışmaktayız. Eğer sizlerde iş ortağımız olmak istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.