5.00
(1 Puan)

Yeni Başlayanlar için Uygulamalı WordPress Eğitimi

Kategori: Web Tasarım
İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Kurs linki
Sosyal medyada paylaş

Eğitim hakkında

Sizin için hazırladığımız WordPress eğitim setinde öğrenecekleriniz sayesinde hem kendi websitenizi inşa edebilir hemde müşterilerinize web site kurarak gelir elde edebilirsiniz. Hazırlanan bu eğitimin tamamı Türkçe’dir ve hiç bir kod bilgisi gerektirmez.

Çalışmalarımızı WordPress’e giriş başlığı altında özetlemek gerekirse; ilk olarak yönetim panelini detaylıca inceliyoruz. Ardından tema kurulumları, WordPress için gerekli eklentilerin entegrasyonları, bir websitesinin bel kemiği olan güvenlik ayarları ve ziyaretçilerinizin sizi arama motorlarında bulabilmesine olanak sağlayan SEO ayarları birlikte yapıyoruz. WordPress’i iyice tanıdıktan sonra örnek projelerimizi hazırlıyor ve canlı moda alıyoruz.

Bu eğitimde ayrıca WordPress hosting ve alan adı nasıl alınır, cPanel ve Plesk üzerinden WordPress kurulumu nasıl yapılır detaylıca inceliyoruz. Ayrıca son bölümde yer alan BONUS videolarımız sayesinde, markanızı veya websitenizi internette daha görünür kılabilmeniz için bazı özelliklerden bahsediyoruz.

Bu eğitim interaktif bir eğitimdir ve sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer sizlerinde istekleriniz olursa, lütfen bizlere ulaşın ve eğitime dahil etmemiz gereken konuları iletiniz. Eğer WordPress hakkında bilgi sahibi olmak ve kendi web sitenizi kendiniz oluşturmak istiyorsanız, öğrenme garantili WordPress eğitim setine abone olun.

Daha fazlası

Eğitim içeriği

Başlangıç
Bu eğitim serisinde, alan adı nedir, web hosting ve sunucu arasındaki farklar nelerdir ve SSL sertifikası nasıl ve nereden satın alınır, detaylıca inceliyoruz.

  • Alan adı (domain) nedir, nasıl satın alınır?
    08:06
  • Web hosting nedir, hosting ve sunucu arasındaki farklar nelerdir?
    10:30
  • SSL sertifikası nedir, nereden satın alınır ve nasıl kurulur?
    06:36

WordPress’e Giriş
WordPress'e giriş eğitim setinde, WordPress yönetim panelini detaylıca tanıyor, WordPress.org ve WordPress.com arasındaki farklara göz atıyoruz.

WordPress Kurulumu
WordPress kurulum eğitim serisinde, cPanel, Plesk ve manuel WordPress kurulumu ile birlikte örnek website projelerimizi tamamlıyoruz.

WordPress SEO
Bu eğitim konumuzda, WordPress sitenizin tüm SEO ayarlarını nasıl yapacağınızı, arama motoru optimizasyonunu ve site haritası gibi konuları detaylıca işliyoruz.

WordPress Güvenlik
Bu eğitim videosunda, 15 adımdan oluşan WordPress güvenlik işlemlerini hem inceliyor hemde web sitelerimize nasıl uygulayabileceğimizden bahsediyoruz.

WordPress Site Hızlandırma
WordPress site hızlandırma eğitim setinde görselleri nasıl optimize edebileceğinizden, profesyonel cache eklentisi kurulumlarından ve CDN sistemlerinden bahsediyoruz.

Bonus (Pazarlama)
Pazarlama videolarında, WordPress sitemize canlı destek ve WhatsApp destek ekleme, stok görsel siteleri ve canva platformu nedir birlikte inceliyoruz.

Öğrenci puan ve yorumları

5.0
Toplam 1 Puan
5
1 Puan
4
0 Puan
3
0 Puan
2
0 Puan
1
0 Puan
1 yıl önce
WordPress eğitiminden sonra kullanımı çok daha kolay ve anlaşılır hale geldi. Artık blogumu daha profesyonel bir şekilde yönetebiliyorum ve gerektiğinde kendimi geliştirebiliyorum. Eğitim verilen eğitmen de çok profesyonel ve samimiydi, herhangi bir sorunum olduğunda yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

Kurumsal

wpservis-beyaz-logo

Size özel teklifler, WordPress tasarım trendleri ve daha fazlası hakkında güncel kalın.

© 2014 – 2024 · WordPress Destek bir Creaup girişimidir · Tüm hakları saklıdır.