Hizmetler

Web tasarım, grafik tasarım ve tüm dijital projeleriniz için çalışmaya hazırız.

WP Servis, müşterilerine sunduğu özel web tasarım ve web yazılım hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetini arttırmak için her geçen gün daha fazla yol kat ediyor. Web projeleriniz için hazırladığımız bazı hizmet seçenekleri aşağıda listelenmiştir. Eğer bu paketlerin dışında başka bir hizmete ihtiyacınız varsa lütfen iletişim sayfamızdan tüm detayları bizimle paylaşın.

WordPress Kurulum

Gelmiş geçmiş en detaylı ve fonksiyonel WordPress kurulumu hizmeti. WooCommerce desteği, özel sayfa oluşturucu, slider eklentileri ve çok daha fazlası.

Bilgi alın

Kurumsal Paketler

İşletmeleriniz için full paket olarak sunduğumuz Kurumsal WordPress kurulumunun yanı sıra logo ve kurumsal kimlik tasarımınıda içermektedir.

Bilgi alın

SEO Hizmeti

WP Servis olarak müşterilerimize standart SEO hizmeti vermekteyiz. Bu serviste ücretli bir SEO eklentisinin kurulumu, sosyal medya profillerinizin optimizasyonu yer almaktadır.

Bilgi alın


Grafik Tasarım

İşletmelerinizi için logo tasarımları, kartvizit, antetli kağıt, klasör, video tanıtım gibi kurumsal kimlik çalışmaları hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bilgi alın

Sosyal Medya

Firmanıza ait e-posta adreslerinize entegre edilmek üzere açılan sosyal medya profilleriniz sayesinde, müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilir, işletmenizin görünürlülüğünü arttırabilirsiniz.

Bilgi alın

PSD’den HTML’e

En çok tercih edilen framework olan Bootstrap’ı kullanarak Photoshop tasarımlarınızı HTML5 arayüzüne aktarıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi alın

Çözüm ortaklarımız

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen bilişim firmaları ile çalışmaktayız. Eğer sizlerde iş ortağımız olmak istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.