Hizmetlerimiz

Web tasarım, grafik tasarım ve tüm dijital projeleriniz için çalışmaya hazırız.

WP Servis, müşterilerine sunduğu özel web tasarım ve web yazılım hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetini arttırmak için her geçen gün daha fazla yol kat ediyor. Web projeleriniz için hazırladığımız bazı hizmet seçenekleri aşağıda listelenmiştir. Eğer bu paketlerin dışında başka bir hizmete ihtiyacınız varsa lütfen iletişim sayfamızdan tüm detayları bizimle paylaşın.

WordPress Kurulum

Gelmiş geçmiş en detaylı ve fonksiyonel WordPress kurulumu hizmeti. WooCommerce desteği, özel sayfa oluşturucu, slider eklentileri ve çok daha fazlası.

WordPress Kurulum

E-Ticaret Paketler

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret uygulaması WooCommerce ile web siteniz çok kısa bir sürede hazır hale getirilir ve kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Paketler

WordPress SEO

WP Servis olarak müşterilerimize standart SEO hizmeti vermekteyiz. Bu serviste ücretli bir SEO eklentisinin kurulumu, sosyal medya profillerinizin optimizasyonu yer almaktadır.

WordPress SEO

Grafik Tasarım

İşletmelerinizi için logo tasarımları, kartvizit, antetli kağıt, klasör, video tanıtım, promosyon ürünler gibi kurumsal kimlik çalışmaları hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Sosyal Medya

Firmanıza ait e-posta adreslerinize entegre edilen sosyal medya profilleriniz sayesinde, müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilir, işletmenizin görünürlülüğünü arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya

PSD’den HTML’e

En çok tercih edilen framework olan Bootstrap’ı kullanarak PSD tasarımlarınızı HTML5 arayüzüne aktarıyoruz. Örnek çalışmalarımıza göz atmayı unutmayın.

PSD’den HTML’e