WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin
 

Servislerimiz

WP Servis, müşterilerine sunduğu sınırsız hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetini arttırmak için her geçen gün daha fazla yol kat ediyor. Sizler çin hazırladığımız bazı servis paketleri aşağıda listelenmiştir.
WordPress Kurulum Servisi

Gelmiş geçmiş en detaylı ve fonksiyonel WordPress kurulumu hizmeti. WooCommerce desteği, özel sayfa oluşturucu eklentiler, slider eklentileri ve çok daha fazlası.

Detaylara göz at
Kurumsal Website Hizmeti

İşletmeleriniz için full paket olarak sunduğumuz Kurumsal Website Hizmeti, WordPress kurulumunun yanı sıra logo ve kurumsal kimlik tasarımınıda içermektedir.

Detaylara göz at
WordPress SEO Hizmeti

WP Servis olarak müşterilerimize standard SEO hizmeti vermekteyiz. Bu serviste ücretli bir SEO eklentisinin kurulumu, sosyal medya profillerinizin optimizasyonu yer almaktadır.

Detaylara göz at
Kurumsal Kimlik Tasarımı

İşletmelerinizi en iyi anlatan logo tasarımları, kartvizit, antetli kağıt, klasör, video tanıtım gibi kurumsal kimlik çalışmaları hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Detaylara göz at
Sosyal Medya Yönetimi

Firmanıza ait e-posta adreslerinize entegre edilmek üzere açılan sosyal medya profilleriniz sayesinde, müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilir, işletmenizin görünürlülüğünü arttırabilirsiniz.

Detaylara göz at
PSD’den HTML’e

En çok tercih edilen framework olan Bootstrap’ı kullanarak Photoshop tasarımlarınızı HTML5 arayüzüne aktarıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Detaylara göz at