WP Servis, WordPress alt yapısı ile hazırlanmıştır.
Takip Edin

En iyi WordPress Hosting Firmaları

WP Servis, müşterileri için Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı web hosting firmalarını bu sayfada bir araya getirdi. Web sitenizi açmadan önce bir hosting hesabına ihtiyaç duyuyorsanız, aşağıdaki listeden bir firma seçebilirsiniz.

Godaddy Türkiye

+44 20 7084 1809

www.godaddy.com

hq@godaddy.com

14455 N. Hayden Rd., Ste. 226Scottsdale, AZ 85260 ABD

Godaddy, tüm dünyada 12 milyonun üzerinde kullanıcı ile sektördeki konumunu garantilemiş bir hosting ve alan adı tescil firmasıdır.

Ağırlıklı olarak müşterilerine alan adı hizmeti veren Godaddy, aynı zamanda hosting paketlerinde sunduğu avantajlar ile de müşterilerine çözüm üretmektedir. Eğer ben web sitemde kaliteli hizmet ve müşteri desteği arıyorum diyorsanız, Godaddy önereceğimiz firmaların başında yer alıyor.

Hostgator Türkiye

001 (713) 574 - 5287

www.hostgator.com.tr

destek@hostgator.com.tr

Houston, Texas 5005 Mitchelldale Suite #100Houston, TX 77092 United States of America

Hostgator dünyanın önde gelen web hosting firmalarından biridir. Geçtiğimiz yıllarda Türkiyedeki kullanıcılar için açtıkları web siteleri ile birlikte, Türk kullanıcılarına da destek vermeye başladılar.

100% Türkçe kullanıcı panelleri, sınırsız web alan ve sınırsız band genişliği veren bu firma aynı zamanda alan adı hizmetide vermektedir. Üstelik tüm bu hizmetler çok küçük bir maliyet ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Eğer web sitenizi Hostgator Türkiye alanlarında barındırmak istiyorsanız lütfen sizlere özel paket içeriklerini inceleyeniz.

Turhost

0 (212) 227 74 74

www.turhost.com

satis@turhost.com

Sanayi Mah. Koza Sok. No: 10 Blok: F6 Çarşı Yapı Posta Kodu: 41040 İzmit / Kocaeli / Türkiye

Turhost 2004 yılında kurulduğu günden bugüne, müşterilerine, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunuyor.

Turhost ayrıca müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak için her geçen gün alt yapısını yeniliyor.

Eğer sizde firmanızı bu sayfada listelemek isterseniz, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.