WordPress Hosting

WordPress hosting kullanmak size daha hızlı bir website deneyimi sunar

WordPress Hosting ile kod bilgisine sahip olmadan tek tık ile kurulum yapabilirsiniz. Yüzbinlerce tema ve eklentiden faydalanarak web sitenizi geliştirebilir ve cPanel yada Plesk arayüz sayesinde SSL sertifikalarınızı yada e-postalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

En İyi WordPress Hosting Firmaları

Aşağıdaki tasarımlardan birini seçin ve kazanmaya başlayın!

Turhost, müşterilerine etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetleri en kalite biçimde sunmak için her geçen gün alt yapısını daha da güçlendiriyor. 

Ülkemizde WordPress kullanan kullanıcı sayısının son yıllarda oldukça artmış olması, WordPress hosting ihtiyacını da beraberinde getirdi. Turhost bu ihtiyaca yönelik yaptığı alt yapı çalışmaları ile WordPress’e yeni başlamış yada hiç anlamayan kullanıcıların bile rahatlıkla websitelerini inşa etmelerine olanak sağlıyor. Turhost ayrıca “Bir kaç basit adımda WordPress kurulumu” sloganı ile kullanıcılarına hosting yönetim panellerinden WordPress kurma imkanı sağlıyor. Ayrıca, yedek alma, yedekten geri yükleme, site kopyalama (clone) ve SSL hizmetini de ücretsiz veriyor.

Tüm WordPress hosting paketlerinde yüksek hız ve güvenlik ön plandadır. LiteSpeed cache eklentisi ile tam uyumlu çalışan LiteSpeed server özelliği, cPanel arayüzü ve SSD disk özelliği ile Turhost’tan hemen bir WordPress hosting satın alarak hayalinizdeki websiteyi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Önemli: WPServis.com olarak Turhost ile organik bir bağımız bulunmamaktadır. Burada yer alan içerikler tamamen referans amaçlıdır. Lütfen hosting hizmetiniz için ilgili firmadan destek alınız.