En iyi 15 WordPress İnşaat Temaları

WordPress inşaat teması arayışınıza son vermek için bu yazıda sizlere en iyi 15 temayı listeledim. Bildiğiniz üzere ülkemizde inşaat sektörü oldukça revaçta. İşletmelerini internet ortamına taşımak isteyen şirket sahipleri ilk olarak hazır bir tasarım tercih ederek hem zamandan tasarruf etmek hemde kendi websitelerini kurmak isteyebilmekte. Bu yüzden en hızlı ve uygun seçim her zaman WordPress olmakta.

Özellikle sarı tonlarda olan WordPress inşaat temaları genellikle bir slider alanı, hizmetler / servisler alanı ve takım üyelerinin tanıtıldığı tasarımlardan oluşmakta. Eğer fonksiyonel bir WordPress inşaat teması ihtiyacınız varsa bu listede yer alan özenle seçilmiş WordPress şablonlarına göz atabilirsiniz. Listede yer alan WordPress inşaat temalarının tamamı ücretli temalardır ve ThemeForest firması tarafından yayınlanmaktadır. Satın al butonlarını tıklayarak ilgili tema sayfasına gidebilirsiniz.

Lütfen bizim tema satmadığımızı ve ücretli olan temaları ücretsiz olarak paylaşmadığımızı göz önünde bulundurun. Bu şekilde ücretli WordPress inşaat temalarınıda ücretsiz olarak dağıtan sitelerden uzak durun. Zira WordPress güvenlik hakkında yazdığım makalede de yer aldığına göre sitelere bulaşan virüsler en çok lisanssız tema ve eklenti kullanımından kaynaklanmakta.

En iyi 15 WordPress İnşaat Temaları

Listede yer alan temalar, inşaat ve inşaat şirketleri için tasarlanmış modern temalardır ve 0 mobil cihazlara uyumludur. İnşaat sektörlerinin yanı sıra bu temaları her türlü işletme için de kullanılabilirsiniz. Esneklik ve güçlü seçenekler, temaları tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

WordPress inşaat temalar, harika ve benzersiz bir tasarımlara sahiptir. Web sitenizi istediğiniz gibi kolayca tasarlayabilmenizi sağlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (WPBakery Sayfa Oluşturucu) ile önceden paketlenmiş olarak gelir.

Temaların tamamı, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android Mobile veya tabletler olsun, her boyutta cihaz ile düzgün görünür. Ayrıca WordPress inşaat temaları, tek bir kod satırına dokunmadan herhangi bir öğenin görsel stilini değiştirmenize olanak tanıyan birçok özelleştirme seçeneği içerir.

Wilmër – SATIN AL

Wilmër

Architeck – SATIN AL

Architeck

Construction – SATIN AL

Construction

Construct – SATIN AL

Construct

Rin Build – SATIN AL

Rin Build

Keenarch – SATIN AL

Keenarch

Renowise – SATIN AL

Renowise

Hank – SATIN AL

Hank WordPress Teması

Trankad – SATIN AL

Trankad

Real Factory – SATIN AL

Constructo – SATIN AL

Constructo

Konstructo – SATIN AL

Konstructo

Cornerstone – SATIN AL

Cornerstone

Emarat – SATIN AL

Emarat

TheBuilt – SATIN AL

TheBuilt

Listede yer alan temaların tamamı mobil cihazlara uyumludur. Diğer responsive WordPress temaları için ilgili kategoriyi ziyaret edin. Eklemek istedikleriniz olursa lütfen yorum alanından bana katılın. Temalar ve kullanımları hakkında hazırladığım Youtube videoları içinde kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

One thought on “En iyi 15 WordPress İnşaat Temaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir