En İyi 33 WordPress Online Eğitim Temaları

WordPress online eğitim temaları ile çevrimiçi eğitim sitelerini oluşturmak oldukça kolay. Pandemi sürecinde resmi ve özel eğitim kurumlarının online platformlarda eğitim vermesi ile birlikte Zoom ve Eba benzeri sistem arayışları oldukça fazlalaştı. Hem kullanım kolaylığı hemde eklenti desteği sayesinde online eğitim platformları için en uygun sistemlerden biriside WordPress.

Bu içerikte sizler için en iyi 33 WordPress online eğitim temalarını bir araya getirmeye çalıştık. Tüm online eğitim temaları resmi ThemeForest hesabı üzerinden satışa sunulmaktadır. Eğer WordPress ile online eğitim sitesi kurma planınız varsa, aşağıda listelenen temalar mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Online bir eğitim platformu oluşturmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlardan bahsetmek istiyorum.

WordPress Online Eğitim Temaları ile Çevrimiçi Kurslar Oluşturun

Öncelikle ne tür bir sistem kuracağınıza karar vermelisiniz. Sadece çevrimiçi olarak eğitimler yaparak anlık satışlar mı gerçekleştireceksiniz yoksa eğitimler tamamlandıktan sonra offline satış mı yapacaksınız? Bu iki ihtimali de göz önünde bulundurarak aşağıda sizler için 33 adet WordPress online eğitim temasını listeledim.

İyi Bir WordPress Hosting Seçin

Çevrimiçi eğitim platformları için en önemli hususların başında maalesef hosting gelmektedir. Hem CPU hemde RAM açısından yüksek değerlere sahip ve yüksek hız alabilmeniz için SSD disk alt yapısı ile çalışan bir WordPress hosting paketine ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanı sıra sisteme yükleyeceğiniz videoların da yüksek ebatlarda olacağını varsayarsak mutlaka yüksek disk kapasitesine ihtiyacınız olur.

Bu yüzden ben WordPress ile hazırladığım web siteleri için WordPress Hosting’nin WordPress hosting paketlerinden faydalanmaktayım.

Mobil Cihazlara Uyumlu Tema Seçin

Artık neredeyse tüm WordPress temaları mobil cihazlara uyumlu olarak üretilmekte. Ama siz yinede bir tema satın almadan önce ilgili temanın mobil cihazlara uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Daha önce WordPress tema almadan önce nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bir makale hazırlamıştım.

WordPress çevrimiçi eğitim temaları benzeri koleksiyonlar paylaştığım incelemeler kategorisini takip etmeyi unutmayın. Ayrıca WordPress ve WooCommerce hakkında paylaştığım Youtube kanalıma da davetlisiniz.

WordPress Online Eğitim Temaları

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Picture of Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir