40+ Premium WordPress Kripto Para Temaları

Kripto paralar daha önceden gündem olmuş olsa da 2021 yılında çok daha bilinir bir durumda ve WordPress temalarının arasında da büyük bir ivme kazanmış durumda. WordPress kripto para temalarının tamamı mobil cihazlara tam uyumludur ve her türlü mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Kripto para birimi alanındaki her tür proje için çeşitli tasarım stilleri ve demo web siteleri ile siteniz için kullanıma hazır, ihtiyacınıza yönelik bir WordPress teması bulabilirsiniz. Bununla birlikte, projeniz için uygun olan önceden oluşturulmuş bir tasarım beğenmediyseniz bile bu temalar tamamen ihtiyacınıza yönelik bir şekilde özelleştirilebilir.

Bir blog başlatacak, hizmet sunacak veya tanıtım yapacaksanız, WordPress Kripto Para temaları listemiz profesyonel bir site oluşturmanız konusunda size destek olacaktır. Temaların en büyük özellikleri ise sitenize kripto para istatistiklerini otomatik olarak widget (bileşen) alanlarına yansıtmasıdır. Grafik ve çizelgeler kripto piyasaları için en önemli özelliktir. Bu yüzden satın alacağınız WordPress kripto temaları için mutlaka grafik ve çizelge özelliklerine dikkat ediniz. Eğer bir temada grafik ve çizelge özellikleri ve otomatik veri çekme özelliği yoksa, bunun standart bir kurumsal temadan farkı olmayacaktır.

Bu listede yer alan tüm WordPress kripto temaları ThemeForest tarafından listelenmektedir.

Premium WordPress Kripto Para Temaları

Sizler için 2021 yılının en popüler WordPress Kripto Para Temalarını listeledik. Umarım işletmenizi yansıtan bir tema bulma konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Temaların demolarına bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Not: Listelediğimiz temalarda herhangi öne çıkan bir özelliğe göre sıralama yapılmamıştır. 

Sizin için 2021’in en iyi WordPress Kripto Para temalarını listelemeye çalıştık. Daha önce şirket temalarını da listelemiştik. Tüm WordPress temalarına İncelemeler kategorimizden erişebilirsiniz. Farklı tema seçeneklerini incelememizi ve bir yazı hazırlamamızı isterseniz yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

WordPress ile hazırlanmış harika bir websitesine sahip olmak ister misin? Hemen iletişime geç!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Halim
Halim
WordPress ve web tasarım uzmanıdır. Eğitim videoları 500.000’in üzerinde izlenme almıştır. Türkiye’nin en iyi WordPress destek sitelerinden WP Servis‘in kurucusu ve sektörün gelişmesi için gece gündüz çalışan genç bir girişimcidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir